22.07.2022 3189

We invite you to study! Welcome to Ukraine!

Уманський національний університет садівництва – це аграрний Кембридж України. Наша мета – якісна освіта, що відповідає вимогам практиків.

Наша матеріально-технічна база дає можливість підготувати фахівців високої кваліфікації. Сучасна агротехніка й агрегати, ретельно підібране устаткування та технічні засоби, дослідні поля та сади, де студенти відпрацьовують практичні навички, та постійна взаємодія з практиками.

Територія кампусу екологічна та розташована у зеленій зоні, поряд славнозвісний парк «Софіївка». Усі студенти забезпечуються гуртожитком.

До послуг студентів велика бібліотека з wi-fi інтернетом, студентське кафе, спортивна зала, волейбольний майданчик і футбольне поле. Функціонують танцювальні та вокальні колективи.

Уманський національний університет садівництва – це якісна сучасна освіта! Це твоя зона освітнього комфорту!

Рубрика: Вступнику