13.07.2018 5131

Вступна кампанія почалася!

Вступна кампанія – 2018  почалася. 12 липня з 8 ранку в Уманському НУС гамір та метушня, адже абітурієнти обрали свій омріяний навчальний заклад і мають нагоду написати заяву та подати зазначені документи до приймальної комісії університету.

Вступна кампанія почалася!

Нагадуємо, електронні  кабінети почали свою роботу вже з 2 липня, існує єдина державна система з питань освіти, де ведеться статистика реєстрації особистих електронних кабінетів абітурієнтів.

Вступна кампанія з прийому заяв від абітурієнтів триватиме до 18:00 години 26 липня.

Цього року початок вступної кампанії припав на 12 липня, коли в Україні відзначається день Святих апостолів Петра та Павла. Петрів день, кажуть в народі, - це верхівка літа, з моменту якої настає 40 жарких днів. Тож хай перші дні знайомства з Уманським НУС принесуть абітурієнтам лише радісні та позитивні емоції, а «40 Петро-Павлівських жарких днів» - стануть гарним стартом для успішного студентського життя.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Вступнику