04.07.2021 6792

Вступна кампанія – 2021: На старт! Увага!..

Літо – пора спекотна. А для Уманського національного університету садівництва та випускників шкіл особливо. Адже з початку липня розпочинається вступна кампанія!

Так, з 1 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтами, які планують здобувати освіту за освітнім ступенем молодший бакалавр або бакалавр. При цьому, якщо для майбутніх студентів передбачено особливі умови конкурсного відбору, то вони зобов’язані пройти всі до конкурсні процедури до 7 липня!

З 14 і по 23 липня триває основний і надважливий етап – подання заяв і документів до ЗВО!

Перебіг вступної кампанії за сертифікатами ЗНО на базі повної загальної середньої освіти відбуватиметься за такими ключовими датами:

Вступна кампанія – 2021: На старт! Увага!..

Окрему категорію в Уманському НУС складають вступники, які вже мають диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра та вступають за визначеними, відповідно до обраної спеціальності, за сертифікатами ЗНО на скорочений термін навчання. Для них перебіг вступної кампанії обмежується такими датами:

• З 01 липня – розпочинається реєстрація електронних кабінетів;
  • 14–23 липня – прийом заяв;
  • 24–30 липня – проведення фахових вступних випробувань;

Вступаючи до Уманського НУС із сертифікатом ЄВІ для здобуття освіти за ступенем магістра слід чітко дотримуватися наступних ключових дат:

• З 01 липня – реєстрація електронних кабінетів;
  • 15–23 липня – подача заяв;
  • До 02 серпня мають бути оприлюднені рекомендації для зарахування на бюджет;
  • 07 серпня до 18-00 відбувається подача документів тими, кого рекомендовано до зарахування на навчання на бюджетні місця;
  • 12 серпня відбувається зарахування на бюджет;
  • До 19 серпня здійснюється переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів вступників, які зараховані на контракт.

Окремо до поданої заяви вступник також подає наступні документи:

• копію документа (одного з документів), що посвідчує особу;
  • копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.

А також пред’являє:

• документа, що посвідчує особу;
  • військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2, квотою-3 чи квотою-4 на основі повної загальної середньої освіти.

Тож обирайте, які дати вступної кампанії – 2021 призначені саме для вас, шановні абітурієнти, й уважно дотримуйтеся їх! А якщо виникнуть питання чи проблеми – вам радо допоможуть фахівці приймальної комісії Уманського національного університету садівництва, що знаходиться за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Інститутська, 1, корпус № 4

тел.: (067) 477-80-85, (066) 455-02-29, (093) 634-07-16.

Пресцентр Уманського НУС

за матеріалами https://vstup.edbo.gov.ua/