10.07.2015 7828

Вступна кампанія – 2015: на старті події

Ранок 10 липня в Уманському національному університеті садівництва вирізнявся з-поміж попередніх днів особливо натхненним настроєм. І це не дивно, адже саме цього теплого літнього дня по всій Україні стартувала вступна кампанія – 2015 року!

Вступна кампанія – 2015: на старті події

Уже з самого ранку вступники з батьками прямували до корпусу приймальної комісії, де майбутнім студентам надають необхідні консультації, відповідають на актуальні питання щодо спеціальностей і напрямів підготовки майбутніх фахівців.

Вступна кампанія – 2015: на старті події

Наразі Уманський національний університет садівництва готує фахівців за такими спеціальностями та напрямами підготовки:

• Фінанси і кредит
  • Маркетинг
  • Економіка підприємства
  • Облік і аудит
  • Менеджмент організацій і адміністрування
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  • Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування
  • Агрономія
  • Плодоовочівництво і виноградарство
  • Технології закритого ґрунту
  • Селекція і генетика сільськогосподарських культур
  • Захист рослин
  • Лісове господарство
  • Садово-паркове господарство
  • Технологія зберігання, консервування та переробки плодів та овочів
  • Технологія зберігання і переробки зерна
  • Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва
  • Геодезія, картографія та землеустрій
  • Управління персоналом та економіка праці.

Колектив університету напружено працює над вдосконаленням рівня знань випускників Уманського НУС та розширює освітні горизонти напрямів підготовки і спеціальностей навчального закладу. От і цього року на факультеті менеджменту відкрито нову спеціальність – логістика.

Уманський НУС – один з найавторитетніших ВНЗ України. Він має потужну матеріально-технічну базу та оптимальне інфраструктурне забезпечення (100% поселення у шість гуртожитків, сучасна бібліотека, Центр культури і виховання, аудиторний фонд), що дає можливість створити відмінні умови для навчання, відпочинку та дозвілля студентів. І саме ці переваги дають навчальному закладу можливість залишатися лідером аграрної освіти.

Тож запрошуємо до навчання в Уманському національному університеті садівництва i переконанi, що здобувши обрану фахову освіту саме в цьому ВНЗ, ви зможете реалiзувати особистий потенціал, матимете високий соціальний статус у суспільстві та гідну заробітну плату!

Вступна кампанія – 2015: на старті події

Приймальна комісія Уманського НУС чекає на абітурієнтів з усієї України, щодня, без вихідних, з 8.00 до 18.00 та в неділю з 8.00 до 14.00 за адресою:

м. Умань вул. Інститутська, 1, корпус № 4, каб. 174.

Тел./факс приймальної комісії:

(04744) 3-07-32;