19.05.2017 5389

В Уманському НУС визначено кращих студентів

Студентські роки – час сміливих ідей і надій. Це найкраща пора, коли весь світ перед тобою, коли все життя попереду, пора надій, сподівань, планів, коли закладаються основи майбутньої кар’єри, а головне – здійснюється вибір життєвої позиції.

За підсумками огляд конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» визначено перше, друге та третє місце.

Дипломом першого ступеня «Краща академічна група Уманського національного університету садівництва» та туристичною поїздкою до міста Одеса, нагороджено – 52 фм групу факультету економіки і підприємництва (куратор Наталія Бондаренко).

В Уманському НУС визначено кращих студентів

Дипломом другого ступеня «Краща академічна група Уманського національного університету садівництва» нагороджено – 22 аг групу факультету агрономії (куратор Наталія Полторецька);

В Уманському НУС визначено кращих студентів

Дипломом третього ступеня «Краща академічна група Уманського національного університету садівництва» нагороджено 21 тм групу факультету менеджменту (куратор Діана Нагернюк).

В Уманському НУС визначено кращих студентів

За досягнуті успіхи у науковій, громадській, спортивній та культурно-масовій діяльності Грамотою університету нагороджено:

У номінації «Кращий студент-науковець» (за підсумками наукової роботи) – студента 54-см групи факультету агрономії Сучека Юрія Юрійовича.

В Уманському НУС визначено кращих студентів

У номінації «Кращий студент-громадський діяч» (за підсумками громадських робіт – участь в органах самоврядування, університетських об’єднаннях) – студентку 52-фм групи факультету економіки і підприємництва Уманчик Вікторію Вікторівну.

В Уманському НУС визначено кращих студентів

У номінації «Кращий студент-спортсмен» (за підсумками спортивної діяльності) – студента 41-зр групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Ткаченка Руслана Юрійовича.

В Уманському НУС визначено кращих студентів

У номінації «Кращий студент-учасник художньої самодіяльності» (за підсумками культурно-масової діяльності) – студентку 31-тз групи інженерно-технологічного факультету Сапєльнікову Юлію Сергіївну.

В Уманському НУС визначено кращих студентів

У номінації «Кращий студент Уманського НУС» (серед кращих студентів факультетів Уманського НУС) – студента 41-зр групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Ткаченка Руслана Юрійовича.

Ректор Уманського національного університету садівництва, професор Олена Непочатенко привітала переможців та побажала нових творчих звершень і відкриттів, оптимізму і натхнення, наполегливості та успіхів у втіленні нових сміливих проектів.