12.10.2018 4874

Всеукраїнські змагання з тенісу розпочалися в Уманському НУС

Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед найсильніших юнаків і дівчат 2004 року народження та молодших проходять нині в спортивній залі Уманського національного університету садівництва. І ці змагання гри влучності, а не сили, триватимуть з 09.10.18 р по 12.10.2018 р.

Всеукраїнські змагання з тенісу розпочалися в Уманському НУС

Відвідувачі, що прибули на День відкритих дверей, радо залишаються вболівати за юних спортсменів, запитують тренерів про особливості гри, зацікавлено вдивляючись в обличчя гравців, адже гра потребує великої зосередженості – перекинути м’яч через сітку, щоб він ударився певним чином об ігровий стіл на стороні суперника. І деякі гравці демонстрували теніс вищого рівня, а це – чверть вмінь і три чверті психологічної врівноваженості!

Всеукраїнські змагання з тенісу розпочалися в Уманському НУС

Приємно вражені гості обіцяли повернутися в якості студентів і зіграти з чемпіонами. Тож нашим розумним спортсменам бажаємо перемог, адже в теніс грають ракеткою, а виграють – головою!

Прес-центр уманського НУС

Error