17.04.2013 5613

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

З 10 по 12 квітня 2013 року Одеський національний економічний університет проводив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Від факультету менеджменту Уманського Національного університету садівництва була представлена магістрантка 52 зм групи Соколюк Ганна Михайлівна.

Олімпіада була проведена на високому рівні. Студентів на вокзалі зустрічали експедитори, які супроводжували учасників до місця проведення. Також учасникам олімпіади було проведено екскурсію по визначним місцям міста.

Загалом в олімпіаді прийняло участь 77 учасників з 54 вузів України.

По закінченню змагань студенти були відмічені грамотами і цінними подарунками. Зокрема, Соколюк Ганна отримала сертифікат учасника олімпіади та грамоту переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» у номінації «Менеджер змін».

Доцент кафедри менеджменту

зовнішньоекономічної діяльності Пітель Н.Я.