23.04.2021 4936

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова відбулася в дистанційному режимі в Уманському національному університеті садівництва.

Відповідно до умов адаптивного карантину, викладацький і студентський загал забезпечили виконання своїх освітніх і наукових зобов’язань в онлайн режимі. Дистанційний режим роботи для сучасної університетської родини не в новинку, адже студенти і викладачі використовують в освітньому процесі онлайн платформу Moodle. Тож усі учасники відеоконференції були налаштовані на плідну роботу та позитив.

Цьогорічне засідання наукової спільноти університетської молоді розпочалося зі вступного слова проректора з науково-педагогічної роботи, доктора економічних наук, професора Михайла Мальованого.

Про життя, діяльність та наукову спадщину видатного українського вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова (1871–1951рр.) доповідала присутнім студентка 11-кф групи факультету економіки і підприємництва Анастасія Вовчанська (керівник – завідувач музею історії університету Оксана Свистун).

Пізнавальною для учасників конференції стала доповідь «The resistance of Tília cordáta to conditions of urban environment (in the town of Uman)» студента 21-сп групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Олександра Балабака (керівник – к. с.-г. наук, доцент Алла Балабак).

Також були розглянуті доповіді «Формування стратегії диверсифікації аграрного підприємства» студентки 11 м-з групи факультету менеджменту Ганни Унтіла (керівник – д.е.н., професор Інна Новак); «Заходи щодо збільшення продуктивності лісів України» студента 41-лг групи факультету лісового і садово-паркового господарства Євгенія Левендюка (керівник – к. с.-г. н., доцент Олександр Баюра); «Аналіз колекційних зразків пшениці м'якої озимої селекції Уманського НУС» студента 15-м-ас групи факультету агрономії Сергія Клименка (керівник – к. с.-г. н., ст. викладач Ірина Діордієва); «Аналіз ринку круп’яних продуктів» студентки 11 м-тз групи інженерно-технологічного факультету Ілони Волянської (керівник – к. т. н., доцент Володимир Новіков); «Складові інформаційних технологій діяльності страхових компаній» студентки 11 м-ф групи факультету економіки і підприємництва Анастасії Завтур (керівник – к.е.н., доцент Юлія Улянич); «Розробка гастрономічного туру по м. Умань» студентки 31-тм групи факультету менеджменту Софії Нижник (керівник – к.е.н., доцент Олена Саковська).

Засідання студентської конференції носило дискусійний характер на актуальні теми сьогодення.

Секційні засідання на кафедрах теж відбулися згідно запланованого графіку роботи.

Дякуємо Всім учасникам за участь та бажаємо подальших наукових звершень!

Юлія Улянич, відповідальна за наукову роботу студентів в університеті