30.09.2015 4938

Волонтерська акція на День університету

24 вересня під час святкування Дня університету на центральній площі Уманського національного університету садівництва відбувся  благодійний ярмарок, організований Радою студентського самоврядування університету та  волонтерами Уманської громадської організації «Разом». Активістам організації, серед яких є наші студенти, вдалося зробити його по-справжньому  святковим та патріотичним.

Волонтерська акція на День університету

Тут були і майстер-класи з виготовлення патріотичної атрибутики, продаж цікавих сувенірів та оберегів  власного виробництва, різноманітних солодощів, канапок, і місце для написання побажань та листів для наших воїнів, до якого постійно підходили студенти, учнівська молодь, викладачі та співробітники університету, численні гості. Також волонтери вчили усіх бажаючих плести маскувальну сітку бійцям на передову (колективними зусиллями була сплетена одна сітка).

Під час ярмарку збиралися кошти на закупівлю матеріалів для виготовлення маскувальних сіток та лікування важкохворого бійця батальйону  ім. генерала Кульчицького 32-річного уманчанина Віталія Владики, добровольця першої хвилі мобілізації весни 2014 р., який  звільняв Слов’янськ, Краматорськ, воював під Дебальцевим. Після 10-ти операцій він потребує тривалого лікування та реабілітації, для чого постійно потрібні чималі кошти.

Волонтерська акція на День університету

Завдяки волонтерам вдалося зібрати 3227 грн., з яких найбільший  внесок – 1580 грн.  зробили  представники деканату, студради,  викладачі та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства.  Окрім того, рада студентського самоврядування університету зібрала більше 1000 грн. та планує налагодити виготовлення маскувальних сіток в одному з корпусів університету.

Волонтерська акція на День університету

Висловлюємо щиру подяку організаторам ярмарку, студентам, усім, хто допомагав у його проведенні,  зборі коштів.   Дуже приємно, що наша студентська молодь має активну  громадянську позицію,   долучається  до добрих справ,  розбудови  мирного   громадянського суспільства небайдужих людей.

Лариса Фицик,  доцент кафедри економічної теорії,

волонтер громадської організації «Разом»