04.12.2019 6271

Визначено команду-переможця у конкурсі «Кубок ректора Уманського НУС – 2019»

«Кубок ректора Уманського національного університету садівництва з КВК» нині виборювали шість команд всіх факультетів університету. До відбіркового етапу Кубку міста з гумору студенти влаштували справжню святкову – сповнену дотепними жартами, Stand Up, гумористичного відео та іскрометної імпровізації – феєрію сміху. Доповнив мажорну атмосферу на сцені ведучий Віталій Мельничук, який професійно вів програму та допоміг учасникам невимушено почуватися, розкривши глядачам талант, який продовжує молодість та життя.

Отож, команди-учасники та їх тренери: «Big Mama» (факультет менеджменту), тренер – Андрій Козлов; «ЛСП Маямі» (факультет лісового та садово-паркового господарства), граючий тренер – Євген Мамчур; «Full House» (інженерно-технологічний факультет), тренер – Максим Ребро; «3.50» (факультет економіки та підприємництва), граючий тренер – Ігор Дерманський; «Син маминої падруги» (факультет агрономії), тренер – Володимир Петрик; «Round Up» (факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин), тренер – Олександр Слюсар.

Визначено команду-переможця у конкурсі «Кубок ректора Уманського НУС – 2019»

Яскраво розкрила свої гумористичні таланти активна та весела молодь у наступних конкурсах:

1. Візитка на довільну тему;
  2. Біатлон;
  3. Імпровізація (1 частина – фоторозминка та 2 частина – запитання до відповіді);
  4. Відеоконкурс на тему «З покоління в покоління».

Гарною підтримкою на святі гумору стала присутність ректора університету Олени Непочатенко.

Актова зала, вщент наповнена вболівальниками й охочими посміятися, сяяла від приємної атмосфери і гарних людей, адже основу складали студентська молодь, організатори свята, викладачі та партнери з підготовки й організації свята. Генеральний партнер – Житловий квартал Греків Ліс; Преміум партнер – Благодіний фонд «Разом з Кернел»; Партнери – Рекламна агенція Карін; мережа магазинів Школяр; компанія ТІМ; карооке-бар «Контрабас» та ресторан «Подорож», ресторан-паб «Роял гріл Хауз»; компанія «Будкомфорт»;  «Кавун»; мережа ресторанів швидкого харчування «Крила»; кінотеатр «Прем’єра».

Суддями й оцінювачами конкурсу стали наступні яскраві й активні особистості міста Умані: Іван Мостов’як – перший проректор Уманського національного університету садівництва, який і виступив в ролі голови суддійської колегії; Олександр Пересунько – капітан команди КВН «In team»; Олександр Годованюк – ведучий та заступник голови ради студентського самоврядування з організації виховної роботи УНУС; Сергій Чайка (ведучий, кращий актор асоціації КВК України); Ганна Циктор – спеціаліст І-ї категорії відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради; Валентина Іскра – представник Генерального партнера Житлового кварталу Греків Ліс;

Чудовим словом розпочав частину нагородження Іван Мостов’як, довівши ще раз всім гарне почуття гумору та велику прихильність до студентської молоді: «Я в 1993 році на цій сцені грав в КВК і був капітаном команди факультету агрономії. Думаю, і зараз є ті, хто це пам’ятає. Тож нині я переконаний – всі ви є вже переможцями, вийшовши на цю сцену. Радію за вас, здоров’я вам і наснаги, сміливо йдіть за покликанням, грайте в КВК!».

Неперевершений рецепт салату «Цезар» дізналися всі присутні від команди «Син маминої подруги», за що останні і були відмічені та запрошені на святкову вечерю до кафе «Подорож».

Визначено команду-переможця у конкурсі «Кубок ректора Уманського НУС – 2019»

«Дипломи за участь» отримали всі команди-учасники, але до фіналу вийшли:

• ІІІ місце – «ЛСП Маямі». Команду нагороджено кубком і сертифікатом на 1000 грн. від благодійного фонду «Кернел»;
  • ІІ місце «3.50». Студенти також отримали кубок і сертифікат на 2000 грн від партнерів - благодійного фонду «Кернел»;
  • І місце – «Син маминої подруги». Чемпіони отримали кубок, сертифікат на 3000 грн від «Кернел» та перепустку на фестиваль «Ліга сміху».

Визначено команду-переможця у конкурсі «Кубок ректора Уманського НУС – 2019»

Щиро вдячні організаторам заходу, спонсорам і адміністрації Уманського національного університету садівництва.

Всім командам-учасникам висловлюємо слова подяки від вболівальників і глядачів за незабутні враження та ваші вміння дарувати радість і сміх. Адже, як казав Чарлі Чаплін: «День без посмішки – втрачений день».

Прес-центр Уманського НУС