01.10.2015 4973

Vivat universitas! Vivat Professores!

24 вересня 2015 року викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики взяли участь у виставці «Феєрія саду», що відбулася в Уманському національному університеті садівництва з нагоди 171-річниці заснування вузу.

В експозиції були презентовані творчі та наукові здобутки  колективу кафедри.

Vivat universitas!  Vivat Professores!
Vivat universitas! Vivat Professores!

Студенти, майбутні випускники шкіл та відвідувачі виставки мали можливість поспілкуватися з викладачами кафедри. Адже «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Логістика» – це найкреативніші спеціальності з високою оплатою праці. Спеціалісти в сфері логістики сьогодні найбільш затребувані на ринку праці в Україні та Європі.

Vivat universitas!  Vivat Professores!
Vivat universitas! Vivat Professores!

Колектив кафедри вітає першокурсників із посвятою їх до лав студентів Уманського національного університету садівництва. Бути студентом славетного університету, бути причетним до зміцнення його величності, до реалізації його місії  – значить бути успішним, видатним, увійти до еліти України та світу!

Викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики