06.09.2019 6036

Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!

Ювілей університету – подія неординарна та довгоочікувана. Тож сьогодні Університетська площа, прикрашена виставкою досягнень кафедр університету, мала нагоду зустріти безліч вдячних пошановувачів і співробітників навчального закладу. Причиною святкування та гарного настрою стала 175 річниця з дня заснування університету. І в рамках цієї знаменної події, святкування якої триває вже цілий тиждень, відбувся ще один традиційний захід – посвята першокурсників у студенти Уманського національного університету садівництва.

Професорський склад закладу вищої освіти, студенти, батьки та гості зібралися, щоб запам’ятати мить посвяти та пронести її у серці через все своє життя.

Цьогорічна, ювілейна посвята, розпочалася з подарунку першокурсників університету: молодь влаштувала яскравий і натхненний флешмоб, яким засвідчила свою любов до навчального закладу, який стає домівкою їх далекоглядних мрій і амбітних планів, а ще – осередком любові, джерелом дружби, ключем натхнення та прихистком юності.

Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!

Урочистості відкрив ансамбль танцю профспілок України «Нивка» хореографічною композицією «Привітальна».

На знак святкової урочистості та з нагоди 175 річниці від часу заснування університету та чергової посвяти в студенти прозвучав гімн України у виконанні народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари».

Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!

Привітала присутніх зі знаковою подією та вручила студентам символічний «Ключ до знань» ректор університету Олена Непочатенко: «Сьогодні ми з вами є свідками історичної події: Уманський національний університет садівництва відзначає свій поважний ювілей – 175 років з дня заснування. І новий навчальний рік, що нині розпочався, засвідчує черговий висхідний виток історії нашого закладу вищої освіти, а молоде поповнення студентської родини – становлення нового поколінням літописців історії університету.

Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!

Дорогі першокурсники! Нині ви стали студентами одного з найавторитетніших вітчизняних закладів вищої освіти. Пам’ятайте повсякчас: на світі немає нічого дорожчого знань і часу. Шануйте себе та цінуйте свій час, вчіться натхненно і наполегливо зараз, аби потім не втрачати дорогоцінні миті життя на заповнення прогалин у знаннях. Будьте наполегливими та пориньте сповна у студентське життя!

Впевнена, що нова сторінка літопису Уманського НУС, яку ми розпочинаємо писати зараз, буде сповнена цілеспрямованості першокурсників і допитливості студентів, батьківської підтримки та натхнення викладачів. Зичу нам усім добра, злагоди, наснаги, миру та благодаті. В добру путь!».

Представники когорти професорів доктори економічних наук Михайло Мальований і Лілія Кустріч вручили першокурсникам Книгу мудрості, як символ дорогоцінної спадщини всього людства та мудрості віків.

Вітальні слова пролунали сьогодні і від випускника університету, генерального директора телерадіокомпанії «Ільдана» Михайла Калініченка та від настоятеля Свято-Троїцького храму Православної церкви України протоієрея отця Олександра, який щиро зросив першокурсників свяченою водою.

Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!

Тепер студентський колектив офіційно і традиційно поповнено ще на одне славне покоління студентів, яке сіло за навчальні лави 175 раз і має високу честь навчатися в Уманському національному університеті садівництва. Віримо в вас, адже, ввійшовши в історію, ви станете висококваліфікованими кадрами рідної країни, і ми неодмінно вами пишатимемося.

Зі святом вас, першокурсники! З ювілеєм, рідний університете!

Прес-центр Уманського НУС