16.11.2013 5594

Вітаємо усіх з Днем студентів!

Проїхавши моря всі й континенти,

Нехай етнограф в книгу занесе,

Що є така народність,  як студенти,

Що йде вперед і задніх не пасе!

17 листопада всі, хто вважає себе студентом, відзначають особливе та бажане свято – Міжнародний день студентів. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами, адже студентська пора – найяскравіший час у житті, мабуть, кожного з нас. Той, хто ще вчора був дитиною, отримує довгоочікувану свободу, роки, які може провести у колі такої ж безтурботної молоді.

Давайте торкнемося історії цього свята. Міжнародний день студентів встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувався у Празі, в пам’ять чеських студентів-патріотів. Святкувався він 25 січня разом із Днем Тетяни. Після прийняття Україною незалежності День студентів почали відзначати 17 листопада, але студенти не забули і про Тетянин день – 25 січня. Тож студентство святкує двічі, адже два свята – краще, ніж одне.

Вітаємо усіх з Днем студентів!

У кожному виші є свої традиції, які чимось схожі між собою, та студенти двох навчальних закладів міста Умань вирішили розпочати святкування Дня студентів по-своєму.

Ще з 14.00 студенти міста включились у заплановані напередодні заходи, провівши вуличну волонтерську акцію «Студентство за здоровий спосіб життя». А з 15-ої години центральна площа міста вирувала від жвавого студентства в очікуванні чогось незвичайного.

Ідея провести флешмоб за участю студентів кращих ВНЗ міста Умані належала начальнику відділу у справах сім’ї та молоді Марині Яковенко, яка відкрила захід та привітала молодь зі святом. Євгенія Кольцова усім присутнім подарувала драйвову пісню. Але найцікавіше було попереду.

Вітаємо усіх з Днем студентів!

Учасники колективу «Денсери» з Уманського державного  педагогічного університету ім. Павла Тичини приїхали на флешмоб у білому таксі під назвою «Студент». Одягнені у футболки червоного кольору, динамічно та креативно виконали хореографічну композицію з елементами брейк-дансу.

Та найбільше вразив присутніх на площі колектив Уманського національного університету садівництва під назвою «Крейзі-гайз». Студенти виконали складну хореографічну композицію, запаливши своїм синхронним динамізмом студентську публіку. Учасники під час виконання танцю вигукували: «Уманський НУС – найкращий вуз!», виявивши таким чином свою любов до університету, в якому навчаються.

Вітаємо усіх з Днем студентів!

Третій колектив танцюристів під назвою «Кеместрі» показав глядачам не менш цікаву композицію, родзинкою якої були білі рукавички учасників.

Студенти почули привітання від міського голови Юрія Бодрова, який відзначив, що студентські роки – найкращі, бо це молодість, навчання, енергія, а Умань є студентським містом, у якому навчається 18 тисяч найкращих студентів. Юрій Іванович вручив представникам команд, які брали участь у флешмобі, подарунки.

Вітаємо усіх з Днем студентів!

Ще раз вітаємо всіх з Міжнародним днем студента! Бажаємо відмінного навчання, творчого натхнення і завжди в душі залишатися студентами Уманського національного університету садівництва. Бо студентам цього славного навчального закладу дійсно є чим пишатись і в навчанні, і в праці, і в спорті та творчому житті!

Прес-центр університету