25.01.2013 5006

Вітаємо Руденко Інну Анатоліївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

За результатами проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт із спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит», який проводився 20-21 листопада 2012 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, грамотою за перемогу у номінації «Багатоаспектність і міждисциплінність дослідження проблеми» нагороджена Руденко Інна Анатоліївна, студентка Уманського національного університету садівництва.

Тема дипломної роботи «Формування та ефективність використання оборотних засобів підприємств на прикладі сільськогосподарських підприємств Монастирищенського району Черкаської області».

Науковий керівник – к.е.н., доцент Колотуха Сергій Миколайович.