22.02.2013 4793

Вітаємо переможців І етапу всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”!

20 лютого 2013 р. на кафедрі обліку і аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит”. В ній взяли участь 32 студента 5-го та 4-го курсів курсу факультету економіки та підприємництва спеціальності „Облік і аудит”.

Учасники І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”  виконують тестові завдання
Учасники І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” виконують тестові завдання

Олімпіада проходила в два етапи:

1. Розв’язання практичних задач;

2. Контроль знань студентів на ПЕОМ.

Учасники І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”  виконують практичні завдання.
Учасники І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” виконують практичні завдання.

Журі в складі доцента, к.е.н. Крочак О.І., доцента, к.е.н. Іванової Н.А., доцента, к.е.н. Шайко О.Г., доцента,  к.е.н. Панкратової Л.А. визначило переможців. Ними стали:

І місце – Трофімова Ольга  Олександрівна - 51-ос (54 бали)

ІІ місце –  Шмалюх Кароліна Юріївна 41- о  (53 бали)

ІІІ місце – Баранюк Ліна Петрівна – 52-ос (47 балів)

Серед кращих відзначені роботи: Дудкевич Анни Володимирівни (44-о), Задорожної Олени Володимирівни (51-ос).

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає призерів олімпіади  і бажає їм подальших успіхів !