02.10.2020 6758

Вітання ректора з Днем працівників освіти

Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Освітня спільнота є безумовним і надійним фундаментом якісного інтелектуального розвитку держави. Ми щоденно пересвідчуємося, що сучасний працівник освіти є новатором у своїй діяльності, адже він не лише навчає, він – навчається.

Дорогі наші викладачі! Ви є прикладом і взірцем не лише для молоді університету та власних дітей, а й для колег, скульпторами душ, витонченими модераторами щоденного свята нових знань. Ви – спостережливі, уважні, витончені, толерантні, терплячі, зразкові, послідовні, справедливі, наполегливі і найголовніше – щирі, добрі, людяні світочі дня завтрашнього.

І нині, у день професійного свята, прийміть найщиріші вітання! Хай мирним буде небо над головою, в домівках панують добробут і щастя, радість сяє в очах, здоров’я примножується, світ щоденно дивує приємними відкриттями, а серця палають від безмежної любові до професії і вихованців. Дякую вам за натхненну працю!

Ректор Олена Непочатенко