28.05.2019 4756

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств»

У рамках проекту «Німецько-українська магістерська програма з логістики» 24 травня в Уманському національному університеті садівництва відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з логістики.

Метою конкурсу є обмін знаннями та налагодження міжнародних зв’язків у сфері логістики. Унікальності конкурсу додавало й те, що презентації, доповіді та дискусії відбувалися виключно англійською мовою.

У конкурсі взяли участь 42 роботи, представлені студентами різних ЗВО України. Конкурсантів оцінювала кваліфікована комісія у складі професора, доктора Ханса-Дітриха Хаасіс (Університет м. Бремен, Німеччина), професора Ірини Довбішук (Міжнародний університет прикладних наук Бад Хоннеф м. Бремен, Німеччина), професора, доктора економічних наук Олександра Дими (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Україна) та професора, доктора економічних наук Олександра Школьного (Уманський національний університет садівництва, Україна).

До участі у ІІ турі конкурсу було рекомендовано роботи 12 студентів, чиї дослідження відрізнялися унікальністю, високим науковим рівнем і нестандартним поглядом на вирішення проблем логістики, як інструменту підвищення конкурентоспроможності українських підприємств.

Підсумкова конференція проходила на базі кафедри менеджменту Уманського НУС. Серед запрошених були студенти та їх наукові керівники з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торгівельно-економічного університету, Одеського національного політехнічного університету, Хмельницького національного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Вінницького торговельно-економічного інституту, Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Уманського національного університету садівництва.

Виступи учасників у ІІ турі й обговорення їх наукової проблематики вразили високим рівнем практичного або концептуального дослідження, що відповідало поставленим вимогам.

Підводячи підсумки та вітаючи переможців конкурсу, професор, доктор Ханс-Дітрих Хаасіс поділився своїми враженнями стосовно представлених робіт і надав декілька порад учасникам, як ефективно презентувати свій виступ.

За результатами оцінювання студенти Уманського національного університету садівництва стали переможцями:

І місце виборов студент 11-лм групи Кіріл Козак з науковою роботою «Все, що може бути дигитизоване, має та буде дигитизованим. Цифровізація як напрям стратегічного розвитку України», написану під керівництвом доктора економічних наук, професора Інни Новак.

Вітаємо переможців Всеукраїнського  конкурсу наукових студентських робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств»

ІІІ місце посіла студентка 11м-пб групи Тетяна Савелюк з науковою роботою «Екологічні аспекти управління логістикою». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Наталія Петренко.

В учасників залишилися лише позитивні враження від конкурсу. Адже не лише відбувся обмін міждисциплінарними знаннями, а й сформувалися дружні відносини між вітчизняними та німецькими учасниками, визначилися перспективи майбутньої співпраці.

Колектив кафедри менеджменту та студентство вітає переможців і пишається їх здобутками!

Інна Новак, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту