24.12.2019 645

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

В Уманському національному університеті садівництва підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році.

Студенти всіх факультетів активно долучились до Конкурсу та подали цікаві, змістовні й оригінальні роботи, у яких узагальнили результати своїх наукових досліджень.

Авторитетним науковцям університету, які входили до складу конкурсних комісій, було дуже непросто визначити кращих, адже за 20 напрямами Конкурсу було подано більше 110 наукових робіт.

Однак підсумки підведено та визначено переможці І туру Конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямами:

 

агрономія:

I місце – студент 42-а групи В’ячеслав Жильов, науковий керівник Коваль Галина Володимирівна; 

II місце – студентка 43-ас групи Олена Ющенко, науковий керівник Діордієва Ірина Павлівна;

ІII місце – студентка 22-м-за групи Наталія Зворська, науковий керівник Новак Юрій Васильович;

садівництво та виноградарство:

I місце  – студентка 21-м-зс групи Олександра Булава, науковий керівник Слободяник Людмила Михайлівна;

II місце –  студент 21-м-с групи Владислав Бодаш, науковий керівник  Майборода Володимир Павлович;

III місце – студент 11-м-с групи Роман Торбан, науковий керівник  Слободяник Галина Яківна;

екологія:

I місце – студентка 31-тек групи Світлана Кецкало, науковий керівник Сорока Людмила  Володимирівна;

II місце – студентка 11-м-тек групи Тетяна Марочкіна, науковий керівник Щетина Марина Анатолівна;

III місце – студентка 31-ек групи Марина Давидова, науковий керівник Суханова Ірина Прохорівна;

захист і карантин рослин:

І місце – студентка 11-м-зр групи Наталія Логвінова, науковий керівник Кравець Ірина Станіславівна;

II місце – студент 11-м-зр групи Андрій Слупіцький, науковий керівник Адаменко Дмитро Михайлович;

III  місце – студент  41-зр групи Андрій Тодосічук, науковий керівник Крикунов Ігор Володимирович;

лісове господарство:

І місце – студент 21 м-лг групи Олег Мирошник, науковий керівник Вітенко Володимир Анатолійович;

II місце – студент 21 м-лг групи Дмитро Стецюк, науковий керівник Іващенко Ірина Євгеніївна;

III  місце – студент 22 м-злг групи Богдан Сіренко, науковий керівник Баюра Олександр Михайлович;

садово-паркове господарство:

I  місце – студент 11 м-сп  групи Тарас Братащук, науковий керівник Осіпов Михайло  Юрійович;

II місце –  студентка 21-мсп групи Руслана Корж, науковий керівник Величко Юлія Анатолівна;

IІI  місце – студентка 21-м-зсп групи Галина Нестеренко, науковий керівник Пушка Ірина Михайлівна;

харчові технології (програма технології зберігання і переробки зерна):

I  місце – студентка 11-м-тз групи Анастасія Трофуша, науковий керівник Новіков Володимир Вікторович;

IІ  місце – студент 11-м-тз групи Дмитро Гонта, науковий керівник  Улянич Іван Федорович;

IІI  місце – студентка 11-м-тз групи Леся Гордієнко, науковий керівник  Желєзна Валерія Валеріївна;

харчові технології (програма технології зберігання та переробки плодів і овочів):

I  місце – студент 11-кт групи Ярослав Присяжнюк, науковий керівник Калайда Катерина Василівна;

II місце –  студентка 41-т групи Аліна Лобода, науковий керівник Заболотна Альона Вадимівна;

IІI місце – студент 11-мт групи Олександр Ковальчук, науковий керівник Гайдай Ірина Володимирівна;

агроінженерія:

I  місце – студент 11-м-ім групи Роман Бурбела, науковий керівник Оляднічук Руслан Васильович;

II  місце – студент 41-ім групи Владислав Танцюра, науковий керівник  Войтік Андрій Володимирович,

IIІ  місце – студент 11-м-ім групи Євгеній Ковальчук, науковий керівник  Дідур Володимир Володимирович.

економіка та економічна політика:

I  місце – студент 21-е групи Михайло Волков, науковий керівник Фротер Оксана Сергіївна;

II місце –  студентка 21 к-е групи Євгенія Удачна, науковий керівник Ревуцька Алла Олександрівна;

IІI  місце – студентка 11 м-е групи Вікторія Недбайло, науковий керівник Смолій Людмила Василівна;

економіка сільського господарства і АПК; підприємництво, торгівля та біржова діяльність:

I  місце – студентка 11 м-пт  групи Анна Шептицька, науковий керівник Жарун Олена Володимирівна;

II місце –  студентка 21 к-пт групи Дарія Якубовська, науковий керівник Соколюк Сергій Юрійович;

облік і оподаткування:

I  місце – студентка 21 м-о групи Аліна Петріченко, науковий керівник Аніщенко Галина Юріївна;

II  місце – студентка 11 м-о групи Карина Гранковська, науковий керівник Ратушна Ольга Павлівна;

III  місце – студентка 11 м-о групи Світлана Поліщук, науковий керівник Матрос Олена Миколаївна;

фінанси; страхування:

I місце – студентка 41-ф групи Інна Савчук, науковий керівник Бондаренко Наталія Вікторівна;

II місце – студентка 21к-ф групи Катерина Данченко, науковий керівник Власюк Світлана Анатоліївна;

IІІ  місце – студентка 41-ф групи Наталія Швець, науковий керівник Власюк Світлана Анатоліївна;

маркетинг:

I  місце – студент 21 м-ма групи Едуард Буянов, науковий керівник Соковніна Діана Михайлівна;

II  місце – студент 21 м-ма групи Максим Слободяник, науковий керівник Бортник Тетяна Іванівна;

ІII  місце – студентка 41-ма групи Тетяна Балка, науковий керівник Семенда Ольга Володимирівна;

ІII  місце – студент 21 м-ма групи Віталій Горяк, науковий керівник Харенко Андрій Олександрович;

менеджмент організації:

I  місце – студентка 41-м групи Вікторія Репетило, науковий керівник Загороднюк Оксана Вікторівна;

II  місце – студентка 11 м-м  групи Марина Заблоцька, науковий керівник Гоменюк Марина Олександрівна;

III  місце – студентка 31-м групи Єлизавета Загнітко, науковий керівник Клименко Лідія Василівна;

менеджмент зовнішньоекономічної діяльності:

I місце – студентка 31-м  групи Світлана Середа, науковий керівник Клименко Лідія Василівна;

II  місце – студентка 11 м-з  групи Крістіна Сухецька, науковий керівник Пітель Ніна Якимівна;

III  місце – студент 11 м-з групи Вячеслав Калантир, науковий керівник Альошкіна Людмила Петрівна;

транспортні системи. Логістика:

I місце – студентка 41-м групи Юлія Баланюк, науковий керівник Пітель Ніна Якимівна;

II  місце – студент 31-м групи Роман Земляков, науковий керівник Клименко Лідія Василівна;

III  місце – студент 11м-л групи Віталій Цистанов, науковий керівник Халахур Юлія Леонідівна;

готельно-ресторанна справа:

I місце – студентка 11м-гр групи Лілія Онищук, науковий керівник Кожухівська Раїса Борисівна;

II  місце – студентка 41-гр групи Альона Кривенко, науковий керівник Тимчук Світлана Володимирівна;

III  місце – студентка 31-гр групи Вероніка Жевердан, науковий керівник Нещадим Людмила Миколаївна;

туризм:

I місце – студентка 11м-тм групи Юлія Стоколяс, науковий керівник Коваленко Любов Григорівна;

II  місце – студентка 11м-тм групи Ілона Драганова, науковий керівник Нагернюк Діана Валентинівна;

III  місце – студент 11м-тм групи Олександр Паламаренко, науковий керівник Саковська Олена Миколаївна;

публічне управління та адміністрування:

I місце – студентка 41 - пб групи Марія Захарченко, науковий керівник Світовий Олександр Михайлович;

II  місце – студент 21 - пб групи Іван Поліщук, науковий керівник Дяченко Микола Іванович;

III  місце – студент 41 - пб групи Богдан Шевчук, науковий керівник Чукіна Іванна Валеріївна.

 

Найкращі наукові студентські роботи, які посіли призові місця за кожним із напрямів, рекомендовані до участі у ІІ турі та будуть надіслані у базові заклади вищої освіти.

Дякуємо студентам-учасникам та їх науковим керівникам за активну участь і плідну працю.

Бажаємо натхнення, призових місць у ІІ турі Конкурсу та ще вагоміших наукових здобутків у майбутньому!!!

 

Ніна Пітель, відповідальна за наукову роботу студентів університету, доцент кафедри менеджменту