24.09.2021 4987

Вітаємо нову раду студентського самоврядування університету з обранням!

23 вересня, згідно Закону України «Про вищу освіту», в Уманському національному університеті садівництва відбулися традиційні щорічні прямі таємні вибори ради студентського самоврядування навчального закладу.

О 9-й годині ранку виборчі осередки розпочали свою роботу. Врегулювання організаційних питань діяльності органів студентського самоврядування, зокрема і пов'язаних із проведенням виборів до них, належить до виключної компетенції студентського самоврядування та здійснюється на засадах невтручання адміністрації у цей процес. Місцем голосування традиційно стали:

• Навчальний корпус № 1, де голосували студенти факультетів агрономії, інженерно-технологічного, плодоовочівництва, екології і захисту рослин;
  • Навчальний корпус №4, у якому здійснювали волевиявлення студенти факультетів економіки та підприємництва, менеджменту, лісового та садово-паркового господарства.

Вітаємо нову раду студентського самоврядування університету з обранням!

Студентське самоврядування об'єднує всіх студентів закладу вищої освіти. Тож до виборчого бюлетеня ради студентського самоврядування університету було запропоновано кандидатури, яких попередньо обрали своїми очільниками студколективи факультетів:

Оксана Беденко – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Марія Грановська – факультет агрономії; Дмитро Карман – інженерно-технологічний факультет; Раїса Карпенко – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Аліна Коваленко; Ілона Непокрита – факультет агрономії; Анастасія Клименко – факультет менеджменту; Сніжана Олійник – факультет лісового і садово-паркового господарства; В’ячеслав Сивак – факультет лісового і садово-паркового господарства; Олександр Тихомиров – інженерно-технологічний факультет; Ангеліна Цапко – факультет менеджменту; Олександра Черемісіна – факультет економіки і підприємництва; Анастасія Чечельницька – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Альона Яковишина – інженерно-технологічний факультет; Анастасія Янюк – факультет економіки і підприємництва.

І нині, за результатами підрахунків контрольно-ревізійної комісії з числа студентів, молодіжний загал університету підтримав зазначені вище кандидатури до органів студентського самоврядування.

Вітаємо нову раду студентського самоврядування університету з обранням!

Бажаємо новообраним учасникам ради студентського самоврядування університету успішної діяльності та виправдання довіри електорату. Сподіваємося, що ваша праця принесе плідні результати задля процвітання та зміцнення спільноти Уманського національного університету садівництва!

Пресцентр Уманського НУС