12.11.2021 4979

Вітаємо із заслуженою нагородою

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, за сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради нагородило грамотою Світлану Берднікову, керівницю Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва.

Вітаємо із заслуженою нагородою

Світлана Бердікова вже понад 12 років, йдучи творчими стежками сучасників і попередників, окриляючись багатогранністю та невичерпністю духовної краси викладацького та студентського колективів, щаслива розвивати творчі традиції і здібності учасників осередків вокального мистецтва та зрощувати яскравих особистостей на ланах університетських нив. Світлана Олександрівна є щирою, яскравою, доброю людиною, зразком оптимізму, еталоном професійності та невичерпної творчості.

Керівниці творчих колективів Центру культури та виховання студентів Світлана Берднікова і Наталія Браславська є дзеркальним відображенням університетської родини, віддзеркалюючи душу колективу навчального закладу, відкривають глибинну суть – гаряче, добре, палке серце, наповнене красою та жагою до інтелектуального збагачення.

Вітаємо із заслуженою нагородою

Дякуємо вам, шановні наші музи краси та натхнення! Ви наштовхуєте загал на духовне збагачення шляхом творчості, і нині колектив університету висловлює глибоку вдячність за вашу працю та досягнення, за активну присутність у в університетському житті. Хай лунає мажорна мелодія щастя та міцного здоров’я на вашому довгому життєвому шляху!

Error