13.05.2019 4891

Вітаємо гостей з Ченстохова

Нині, з нагоди поріднення міст Умань і Ченстохова (Польща) до Уманського національного університету садівництва завітали гості з міста-побратима: Ярослав Маршалек – заступник Віце-президента м. Ченстохова; Емілія Скшипчинська – депутат міської Ради м. Ченстохова; Роберт Яшак – директор Осередку розвитку культури «Гауде-Матер» м. Ченстохова; Ева Клосінська        – директор Ченстоховської Організації туризму; Рафал Тершак – доктор-магістр Гуманітарно- природничого університету ім. Яна Длугоша, м. Ченстохова; Малгожата Маєр – директор регіонального Культурного  Осередку центру в Ченстохова.

Вітаємо гостей з Ченстохова

Делегацію гостинно зустріли представники адміністрації університету, запропонувавши цікавий екскурсійний огляд одного з найстаріших університетів України.

Університет садівництва, напередодні святкування свого ювілею, красномовно заговорив з гостями цікавинками багаторічної історії і видатними досягненнями. Відвідувачі мали нагоду побачити музейні кімнати навчального закладу, почути цікаву історію його становлення, пройтися коридорами найстаріших корпусів університету й помилуватися екзотичними рослинами з університетських оранжерей.

Вітаємо гостей з Ченстохова

Незабутні враження залишила в пам’яті членів делегації мальовнича територія розташування студентського містечка, адже навчаючись і живучи в центрі написаного природою пейзажу, студенти обов’язково мають всі шанси на беззаперечно щасливе майбутнє.

Вітаємо гостей з Ченстохова

Висловлюємо вдячність усім організатором чудової зустрічі та гостям, які, незважаючи на вихідний день, знайшли час та змогу долучитися до гарної суспільної місії – зробити нашу спільну домівку відомою ще для одного міста – Ченстохова.

Прес-центр Уманського НУС