02.12.2019 5554

Вітаємо декана факультету агрономії Полторецького Сергія Петровича з отриманням почесного звання "Заслужений діяч науки і техніки України"

Відповідно до Указу Президента України №868/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 28-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» за значний особистий внесок у соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» Полторецькому Сергію Петровичу - деканові факультету, професору кафедри Уманського національного університету садівництва, докторові сільськогосподарських наук, професору.

Щиро вітаємо Сергія Петровича із заслуженим високим званням і бажаємо подальших творчих здобутків, успіхів, оптимізму та наснаги у здійсненні всіх планів і задумів на благо рідного закладу вищої освіти та України!