28.12.2019 6224

Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!

Чергова визначна подія на теренах Уманського національного університету садівництва відбулася в актовій залі навчального закладу – традиційний випуск молодих фахівців.

Розпочалася низка урочистостей піснею-побажаннями миру українцям, а також з вітального слова очільників Уманського НУС – ректора Олени Непочатенко та першого проректора Івана Мостов’яка.

«Понад шість років ви, дорогі випускники, провели у стінах нашого уславленого університету. І нині, у ювілейний 175 рік заснування навчального закладу, вам випала честь підводити підсумки свого навчання.

Впевнена, що час студентства, коли ви отримували нові знання, знайомилися, підкорювали вершини професійних знань і формувалися як особистість, залишиться у пам’яті найкращим періодом життя. І я бажаю вам і надалі постійного особистісного та професійного розвитку, успішних рішень і безупинного пошуку нових можливостей для реалізації. Примножуйте знання, отримані в стінах Уманського НУС, зростайте професійно та морально, адже саме таким є портрет випускника нашого університету.

Хай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише позитивні та добрі люди, а горизонти будуть сповнені потенційних перспектив. Збагачуйтеся досвідом, примножуйте скарби своєї душі, будьте чесними із собою й оточуючими» – побажала молодим фахівцям ректор університету Олена Непочатенко, а також вручила дипломи з відзнакою кращим студентам.

«Ця радісна хвилююча подія не лише для випускників і їх батьків, а й для університету загалом. За ним стоїть радісна пора оволодіння знаннями та вміннями. Ще вчора ви були студентами з різних куточків країни, а нині, молоді та талановиті, впевнено вирушаєте у самостійне професійне життя. Нехай диплом Уманського НУС залишається для вас не лише документом про вищу освіту, а й надійним провідником професійного шляху, предметом гордості та знаком приналежності до нашої університетської родини. Ми завжди раді бачити вас в стінах університету, адже його славу складаєте саме ви – випускники. Тому пам’ятайте: щороку, в останню суботу червня, збираються випускники всіх років. Від щирого серця бажаю вам невичерпного оптимізму, міцного здоров’я, незламної сили духу, досягнень у житті, досконалості в професійній діяльності, надійних друзів, вірного кохання. Із вдячністю та гідністю несіть звання випускника Уманського національного університету садівництва! В добрий час і в щасливу дорогу!» – привітав випускників Іван Іванович.

Щиро віншували випускників зі знаменною подією у їхньому житті декани всіх шести факультетів, які вручали винуватцям свята дипломи про освіту звичайного зразка.

Привітали випускників із початком нового етапу їхнього життя учасники Центру культури та виховання студентів, які побажали всім у Новому році яскравих вражень від життя та прихильності долі у всіх починаннях.

Впевнені, що ніхто з випускників не забуде цю мить – радісного очікування нового життя. Тож хай стелиться ваша дорога виконаними мріями та сподіваннями і завжди повертає до рідної Альма-матір. Будьте наполегливими у досягненні ваших цілей і втіленні мрій, адже успіх завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри! Вперед до перемог, світлих горизонтів і щасливого майбутнього!

Архів фото усіх факультетів

Прес-центр Уманського НУС