18.12.2018 5917

Випуск аспірантів Уманського НУС

Нині, напередодні свята Дня Святого Миколая, працівники та студенти Уманського національного університету садівництва мають чудовий подарунок та гарний привід для того, щоб пишатися своїми досягненнями, до яких прагнули не один рік.

Сьогодні ректор Уманського НУС Олена Непочатенко щиро привітала 20 щасливих випускників аспірантури, вручивши свідоцтва молодим і талановитим вченим з надією на їхню успішну трудову діяльність і сподіваннями на подальшу співпрацю: «Сьогодні ви стали на один крок ближче до своєї заповітної мрії. Обраний вами шлях науковця – складний і тернистий. Однак праця ця є багатогранною та натхненною, тож її треба любити і відчувати серцем. Бажаю вам успішного захисту дисертаційних робіт і плідної діяльності на славу рідної Альма-матер і нашої держави».

Випуск аспірантів Уманського НУС

Свідоцтво аспіранта є свідченням зусиль не одного сподвижника наукової діяльності. Це є свідченням значного обсягу проробленої праці під час підготовки текстів дисертацій. Більшість з цих щасливих власників заповітних свідоцтв невдовзі виходять на попередній захист дисертацій, про що розповіла присутнім фахівець І категорії докторантури та аспірантури Мар’яна Зубіцька. «Студенти хоч і різнофахові, та стали єдиним дружнім колективом. Їх об’єднувала кілька років не лише освітня та дослідницька діяльність, а й моральні цінності, завдяки вони змогли досягти дружньої атмосфери в колективі. Адже виконання індивідуального плану аспірантом контролювалося науковими керівниками та завідувачами кафедр, для чого щорічно проводились атестації, під час яких кожен із сьогоднішніх 20 випускників успішно проходив випробовування, показавши найкращі результати. Шкода таких відпускати», - з сумом і захопленням розповідає Мар’яна Григорівна – « Саме на таких – допитливих, багатогранних успішних, обдарованих, добрих, чуйних, вміючих легко комунікувати та співпрацювати фахівців, заслуговує наша молода держава.

Аспіранти також у свою чергу привітали Мар’яну Григорівну з завершенням певного освітнього етапу свого шляху, пообіцявши подарувати щасливу нагоду співпраці і нових зустрічей.

Під час навчання в аспірантурі здобувачеві необхідно твердо засвоїти, що основна його мета для освітньої установи – це підвищення рівня освіти, наукової і педагогічної кваліфікації аспіранта на базі вищої професійної освіти. а допоможуть йому здолати непростий шлях науки наполегливість, старанність, цілеспрямовані зусилля та, звісно ж, – професорсько-викладацький склад вищої школи. А наукові школи Уманського НУС і їх висококваліфіковані керівники дозволяють аспірантам не тільки успішно закінчити аспірантуру, а й захистити кандидатську дисертацію.

Тож бажаємо нашій рідній Альма-матер і професорсько-викладацькому складу побільше таких випускників, а аспірантам – успіхів на наукових шляхах та успішного захисту!

Прес-центр Уманського НУС