24.02.2020 4894

Викладач університету приєдналася до міжнародної когорти науковців

Вдруге поспіль доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська стала членом програмного комітету міжнародних конференцій – 34th IBIMA Conference, яка проходила 13-14 листопада 2019 року в Мадриді, Іспанія, та 35th IBIMA Conference, яка має відбутися у Севільї 1-2 квітня 2020 р.

Публікації, які розглядаються в рамках IBIMA Conference, індексуються багатьма міжнародними організаціями, з 2005 року вони цитуються у наукометричних базах Scopus та SJR since, з 2006 року – Web of Science, а з 2010 року отримали визнання престижної австралійської науково-дослідної ради «Emerging Researchers in Aging» (ERA) із присвоєнням публікаційного рівня видання категорії «Б», у 2018 році праці IBIMA Conference процитовано в Engineering Village.

Оскільки Раїса Кожухівська є кандидатом економічних наук, фахівцем у сфері економіки і менеджменту туристичної галузі та індустрії гостинності (автор 140 наукових праць), їй, як члену програмного комітету конференцій, було надано на рецензування праці науковців з інших країн, які займаються дослідженнями з даних напрямків. Рецензовані нею роботи були критично оцінено, вказано на актуальність проведених досліджень, переваги та недоліки праць.

Викладач університету приєдналася до міжнародної когорти науковців

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пишається здобутками нашої колеги та бажає подальших успіхів на наукових теренах.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС