22.05.2019 5030

VIII Міжнародний фестиваль науки і культури

У мальовничому містечку Гожув Великопольський, розміщеному на кордоні двох європейських країн – Польщі і Німеччини, на базі Академії ім. Якуба з Парадижа, у травневі сонячні дні відбувся VIII Міжнародний фестиваль науки і культури, у якому взяли участь колективи Уманського національного університету садівництва.

Наші студенти гідно презентували свої творчі досягнення на даному фестивалі, який щорічно дивує  своєю масштабністю і багатогранністю. Родзинкою заходу і його яскравою прикрасою стала виставка експонатів українського прикладного мистецтва.

Фестиваль розпочався 14 травня з урочистого привітання танцювальними колективами Уманського НУС учасників Міжнародної наукової конференції.

15 травня у місті Стшельці Краєнські відбувся великий концерт за участю народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка» і театру сучасного танцю «Модерн», а також солістів – Анастасії Соловйової-Куценко і Альони Макаренко, випускниці нашого університету, яка успішно продовжила навчання в магістратурі Академії ім. Якуба з Парадижа. По закінченню концертної програми, яка тривала півтори години, вдячні глядачі стоячи аплодували молодим талантам, довго не відпускаючи їх зі сцени. Це було вкрай зворушливо і приємно до сліз.

Третій день фестивалю об’єднав творчі колективи Польщі, Чехії та України у спільну двохгодинну концертну програму, по закінченню якої учасники  обмінялись сувенірами та враженнями від фестивалю.

VIII Міжнародний фестиваль науки і культури

Під час перебігу наступного дня фестивалю відбулись майстер класи, на яких кожен бажаючий міг ознайомитися з культурою та народною творчістю країн-учасників фестивалю.

Найкращим подарунком для делегації Уманського НУС стала подорож до Чехії та екскурсія її казковою столицею Прагою.

Незабутні враження та море позитиву, які отримали учасники фестивалю, дають сили і наснагу творити, розвиватись і збагачуватись духовно.

VIII Міжнародний фестиваль науки і культури

Користуючись нагодою, хочеться висловити подяку організаторам фестивалю за теплий і щирий прийом та проведення даного заходу на високому організаційному рівні, а також подякувати за організацію поїздки, підтримку талановитої молоді та реалізацію їх творчого потенціалу ректору Уманського НУС Олені Непочатенко, завідувачу відділу міжнародних зв’язків Віталію Рибчаку, помічнику ректора Петру Паєвському, голові профспілкового комітету Маргариті Парубок.

Наталія Шаповаленко, художній керівник Центру культури і виховання студентів