04.09.2019 5520

Відкриття оновленого спортивного майданчика

Справжнім подарунком для молоді Уманського національного університету садівництва у 175 річницю функціонування навчального закладу став оновлений спортивний майданчик зі штучним покриттям.

На захід завітали не лише члени колективу та студенти, а й гості. Ректор університету Олена Непочатенко з задоволенням привітала всіх присутніх із поважним ювілеєм навчального закладу та з початком нового навчального року, зазначивши: «Однією зі складових розвитку сучасного освіченого студента є його всебічний розвиток. Спорт – незмінний елемент цього складного механізму. І тепер наші студенти завжди будуть мати можливість долучитися до улюбленої гри мільйонів – футболу»

Також Олена Олександрівна подякувала всім, хто долучився до будівництва майданчика: Борису Колесникову, який відгукнувся на прохання студентів, Міністерству освіти і науки України, Міністерству фінансів України, забудовнику Володимиру Качану, співробітникам університетської господарської частини Леоніду Дядькуну та Юрію Гуртовенку.

Ольга Ремез, начальник відділу фізичної культури і спорту, привітавши присутніх від імені виконавчого комітету Уманської міської ради побажала колективу університету та студентам найвищих перемог й ефективної служби спортивного майданчика, зауваживши, що «… спортивні досягнення молоді Уманського НУС спонукають до необхідності відкриття в університеті нової спеціальності – фізична культура та спорт».

Перерізавши символічну стрічку, Олена Олександрівна та Ольга Григорівна, на продовження знакової події, були запрошені до першого удару по м’ячу, який став сигналом для початку першого матчу з міні-футболу між студентами та викладачами.

Відкриття оновленого спортивного майданчика

Перша спортивна подія довела ще раз споконвічну аксіому: «Совість у студента з’являється лише під час сесії». Гра була дуже цікавою та запеклою, обидві команди показали вправність та справжню віртуозність володіння м’ячем. Незабутніми були і враження, які отримали від цієї гри і самі футболісти, і вболівальники.

Відкриття оновленого спортивного майданчика

Щасливі та виснажені спортсмени і глядачі з посмішками пішли по справах, а університетська родина продовжує насичувати приємними подіями радісні святкові будні на честь 175-річчя рідної Alma mater.

Святкування триває, тож не пропустіть найцікавіше, слідкуйте за афішою заходів!

Всім організаторам заходу висловлюємо велику вдячність за незабутні враження.

Прес-центр Уманського НУС