30.10.2012 3661

Відкрито курси волонтерів податкової служби України

З жовтня 2012 р. за ініціативи кафедри менеджменту організації на факультеті менеджменту відкрито курси волонтерів податкової служби України. Основною метою курсів є вивчення порядку нарахування та складу податків, а також особливостей діяльності Податкової служби в Україні.

На факультеті менеджменту відкрито курси волонтерів податкової служби України

До студентів із вступним словом звернулась к.е.н., викладач кафедри менеджменту організацій Малюга Л.М., яка відмітила, що основним із шляхів підвищення якості освіти та особистого саморозвитку є процес постійного засвоєння нових знань та використання для цього досвіду практиків у різних сферах діяльності підприємств.  Курси податкового волонтерства є корисними як і для податківців, так і для студентів. Адже податкова служба прагне орієнтувати майбутніх управлінців, бізнесменів та інших платників податків на цивілізовані взаємини з державою, а молоді громадяни набувають необхідного досвіду та навиків, які незабаром знадобляться їм при виконанні податкових зобов'язань.

Від Уманської ОДПІ виступила випускник нашого вузу завідувач сектором взаємодії із ЗМІ та громадскістю Ожогіна Н.С. Вона поінформувала майбутніх менеджерів про діяльність відомства на сучасному етапі реформування, а також розповіла про його структуру й функції.

Наталія Ожогіна відмітила: «Щороку період із січня по травень для нас, податківців, - найважливіший. Адже у цей час поспішають до інспекції не лише суб'єкти підприємницької діяльності, а й звичайні громадяни, які бажають виконати конституційний обов'язок - задекларувати доходи чи скористатися правом на податкову знижку. Відтак залучення студентів Уманського національного університету садівництва до волонтерського руху та їх допомога податківцям є вкрай важливою і необхідною».

По закінченню навчання всім слухачам будуть вручені Посвідчення волонтера податкової служби, які дозволять студентам здійснювати волнтерську діяльність, бути громадським консультантом і діяти за дорученням начальника Уманської ОДПІ.

Посвідчення волонтера державної податкової служби України