28.02.2020 5568

Відкритий діалог про актуальні питання сьогодення вищої освіти України

28 лютого до Уманського національного університету садівництва з робочим візитом завітав заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Відкритий діалог про актуальні питання сьогодення вищої освіти України

Під час зустрічі з науково-педагогічним колективом і студентами навчального закладу, що проходила у читальній залі № 2 Наукової бібліотеки університету, державний посадовець розповів про досягнення команди Міністерства освіти і науки України на даний час й окреслив пріоритети та перспективні кроки на 2020 рік.

Відкритий діалог про актуальні питання сьогодення вищої освіти України

Особливу увагу присутніх Єгор Стадний звернув на зміни у розподілі коштів на фінансування ЗВО, окреслив ключові аспекти провадження фінансової автономії навчальних закладів, зауважив на необхідності й особливостях перебігу процесу встановлення індикативної собівартості освітніх послуг для низки спеціальностей, означив пріоритети дуальної освіти.

Окремим аспектом зустрічі став відкритий діалог між доповідачем і слухачами, під час якого було озвучено відповіді на найактуальніші проблемні питання вищої освіти на даний час.

Відкритий діалог про актуальні питання сьогодення вищої освіти України

Загалом зустріч пройшла у приязній атмосфері, а на її завершення в.о. ректора університету Іван Мостов’як презентував гостю на згадку ювілейний літопис і медаль «Уманському національному університету – 175 років».

Пресцентр Уманського НУС