22.03.2018 5313

Відкрита лекція «Я – ЗА! Здоровий спосіб життя» та година спілкування зі спеціалістами Центру «Клініка дружня до молоді»

Як говорив свого часу Сократ: «Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо». Дане твердження, безумовно, є актуальним і на сьогодні.

20 березня для студентів 1-2 курсів Уманського національного університету садівництва психологічною службою університету  було організовано зустріч зі спеціалістами Центру «Клініка дружня до молоді» - Наталією Круглій і Тетяною Шевченко, а також проведено відкриту лекцію «Я – ЗА! Здоровий спосіб життя».

Здоровий спосіб життя закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває потенційні можливості людини.

Отож метою даного проекту, що розпочався серед молоді, є:

- сприяти підвищенню інформованості молоді про здоровий спосіб життя та усвідомленню небезпеки, яку становлять шкідливі звички, а саме – зловживання алкоголем, куріння та наркоманія;

- мотивувати студентів до активної життєвої позиції та формування відповідальності за власне здоров'я.

Головною ідеєю проведеного дійства, що була донесена до учасників заходу і прозвучала в процесі обговорення, стало твердження «Здоров’я – це Великий Дар, і кожен з нас несе особисту відповідальність за його формування та збереження у майбутньому».

Валентина Мазуренко, практичний психолог