02.09.2021 5910

Відбулося засідання Наглядової ради університету

1 вересня відбулося перше засідання Наглядової ради Уманського національного університету садівництва, сформованої відповідно до наказу МОН України № 850 від 26.07.2021 р.

Голова Наглядової Ради, генеральний директор ТОВ «АгроРось» Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, кандидат сільськогосподарських наук, Почесний академік НААН України, Заслужений працівник сільського господарства України Петро Євич привітав усіх присутніх, представив членів колегіального органу та зазначив, що тісна співпраця Наглядової ради і колективу університету є запорукою успіху в його розвитку. Також Петро Петрович ознайомив нинішній склад Наглядової ради зі звітом про її діяльність у 2016–2020 рр.

Відбулося засідання Наглядової ради університету

Відповідно до порядку денного, про підсумки вступної кампанії 2021 доповів перший проректор Іван Моств’як.

Ректор Олена Непочатенко охарактеризувала результати фінансово-господарської діяльності Уманського національного університету садівництва й окреслила перспективні завдання розвитку навчального закладу за основними напрямами діяльності, зокрема у кадровій політиці, навчальній, науковій, міжнародній, виховній роботі.

Також членами Наглядової ради, спільно з керівництвом університету, було розглянуто низку актуальних для сьогодення питань.

За результатами засідання, члени Наглядової ради виокремили пріоритети роботи колегіального органу на 2021–2025 роки, до яких віднесли наступні:

• подальший нагляд й оптимізація та удосконалення навчального процесу; запровадження фундаментальних наукових досліджень і проєктів; інтернаціоналізація освітньої і наукової діяльності; дотриманням умов реалізації діючої кадрової моделі університету; розбудова системи інформаційного забезпечення університету; реалізація цілей розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу; доцільність та ефективність використання бюджетних і власних коштів;
  • сприяння налагодженню тісних зв’язків між виробництвом і навчальним процесом для оптимізації функціонування дуальної освіти;
  • сприяння у розширенні переліку баз проходження практики студентами Уманського національного університету садівництва;
  • активне залучення до розробки, вдосконалення та реалізація освітніх програм на підставі бачення освітніх вимог зовнішніх стейкхолдерів;
  • сприяння працевлаштуванню випускників навчального закладу;
  • популяризація спеціальностей університету серед потенційних роботодавців;
  • сприяння залученню фінансових і матеріальних ресурсів для забезпечення діяльності університету.

На завершення зустрічі голова Наглядової ради Петро Євич відзначив активну адаптацію університету до вдосконалення освітньо-наукового процесу відповідно до сучасних вимог. Окремо очільник зауважив, що навчальний заклад не стоїть на місці та постійно шукає взаємовигідні зв’язки з виробничниками, а тому важливою є активізація залучення викладачів до наукової роботи в агроформуваннях і передових сільськогосподарських підприємствах, а також запровадження дуальної освіти.

Пресцентр Уманського НУС