28.09.2021 4925

Відбулося перше засідання новообраного органу студентського самоврядування

28 вересня відбулося засідання новообраної ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва.

Відбулося перше засідання новообраного органу студентського самоврядування

Модератором засідання виступив помічник ректора Петро Паєвський. Згідно затвердженого Порядку денного було розглянуто та прийнято 5 рішень:

1. Обрання голови ради студентського самоврядування;
  2. Обрання заступників голови ради студентського самоврядування;
  3. Обрання секретаря ради студентського самоврядування;
  4. Затвердження завідувачів секторів: навчально-наукового, культурно-просвітницького, захисту прав студентів, спортивного, соціально-побутового, інформаційного центру, профорієнтаційного;
  5. Внесення змін про Положення про студентське самоврядування університету.

Результати голосування було внесено до Протоколу засідання ради студентського самоврядування від 28.09.2021 року. Після обговорення питань порядку денного, врахування зауважень і пропозицій, шляхом прямого голосування були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна ознайомитись на офіційному сайті університету.

Новообраною головою ради студентського самоврядування одноголосно було обрано Оксану Беденко – студентку факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин; заступниками – Альону Яковишину та Сніжану Олійник.

Бажаємо членам ради студентського самоврядування та новообраним завідувачам секторів плідної праці на процвітання та благо аграрної родини Уманського НУС та рідної держави.

Пресцентр Уманського НУС