03.02.2014 5282

Відбулися збори трудового колективу

30 січня в актовій залі Уманського НУС пройшли чергові щорічні збори трудового колективу, на яких були присутні 245 делегатів від усіх структурних підрозділів університету.

Перед присутніми зі звітом про результати діяльності навчального закладу за 2013 рік виступила ректор, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко, яка детально, в динаміці охарактеризувала показники кожного відділу та підрозділу.

Доповіла делегатам про результати виконання кошторису доходів і видатків за 2013 рік головний бухгалтер університету Наталія Лиса.

Голова профкому УНУС Маргарита Парубок розповіла про виконання умов колективного договору у 2013 році та представила членам трудового колективу нову редакцію документу, яка в ході обговорення та голосування була одноголосно прийнята.

Учасники зборів обговорили питання діяльності колективу за 2013 і визначили перспективні завдання на 2014 рік.

Відбулися збори трудового колективу