08.11.2019 5533

Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС

Профспілковий осередок – одна з основ цивілізованих взаємин роботодавця з працівниками. І саме таким є Профспілковий комітет Уманського національного університету садівництва – добровільна неприбуткова громадська організація, яка організовує свою роботу з метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, якими є всі працівники та студенти навчального закладу.

Днями відбулися збори трудового колективу університету, присвячені розгляду звіту про діяльність профспілкового комітету Уманського НУС та обранню його керівництва, членів і комісій.

Під час заходу керівник профспілкового комітету Маргарита Парубок детально прозвітувала присутнім про роботу ввіреного їй підрозділу за останні п’ять років. Також було заслухано голів комісій щодо результатів діяльності останніх і проведено голосування.

Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС

За результатами волевиявлення членів трудового колективу Уманського НУС керівником профспілки було обрано кандидата сільськогосподарських наук, доцента Маргариту Парубок, а також переобрано членів профспілкового осередку.

Вітаємо очільницю і колектив профспілкового комітету та бажаємо наснаги на нові звершення!

Прес-центр Уманського НУС