16.09.2022 4661

Відбулися традиційні зустрічі з першокурсниками

Які емоції відчуває першокурсник напередодні початку навчання у закладі вищої освіти? Мабуть, хвилювання від певної невизначеності, адже саме так людина реагує на все нове. А тому, аби допомогти вчорашнім школярам, а нині вже студентам, в Уманському національному університеті садівництва вже давно традиційними стали зустрічі представників факультетів з першокурсниками.

Під час таких зібрань молодь вперше зустрічається з одногрупниками, знайомиться з командами керівного складу факультетів, окреслює межі власних прав і обов’язків та деталізує для себе перебіг освітнього процесу. Батьки ж учорашніх абітурієнтів одержують відповіді на всі питання, що їх хвилюють, безпосередньо від першоджерел.

До зустрічей долучилася й ректор університету Олена НЕПОЧАТЕНКО, яка радо привітала першокурсників і побажала їм наполегливості й успіхів у навчанні.

Відбулися традиційні зустрічі з першокурсниками

Цьогоріч під час зібрань, що проходили у затишній актовій залі університету протягом усього тижня, з 12 по 15 жовтня, декани та їх заступники з усіх факультетів університету тримали відвертий діалог з першокурсниками і їхніми батьками. Під час зустрічі було обговорено низку актуальностей, що хвилювали загал: форма навчання на найближчий час, правила поселення та проживання в гуртожитках, наявність в університеті захисних споруд й укриттів, які засоби зв’язку використовуються під час дистанційної форми навчання, можливості академічної мобільності та багато інших нюансів освітнього процесу. Також першокурсників долучили до загальноуніверситетського опитування щодо форми навчання. По завершенню кожної зустрічі деканами та заступниками було надано детальні відповіді на всі питання, що хвилювали присутню аудиторію.

Відбулися традиційні зустрічі з першокурсниками

Війна триває, але життя продовжується. Й Уманський національний університет садівництва готовий до повномасштабного початку 2022-2023 навчального року. В добрий час, шановні першокурсники! Ми всі разом здолаємо всі перешкоди, адже маємо спільну ціль – Україна в ореолі краси та процвітання. І нині ми зробили впевнений і рішучий крок до неї!

Пресцентр Уманського НУС