24.12.2021 5311

Відбулися підсумкові збори трудового колективу

24 грудня 2021 року відбулася конференція трудового колективу Уманського національного університету садівництва. Зважаючи на карантинні обмеження, проведення зборів здійснювалося в дистанційному режимі. До порядку денного були запропоновані загалу наступні пункти до обговорення:

1. Звіт ректора університету про роботу колективу за 2021 рік (доповідач – ректор Олена Непочатенко);
  2. Внесення змін до проекту Статуту Уманського національного університету садівництва (доповідач – перший проректор Іван Мостов'як);
  3. Виконання умов Колективного договору університету в 2021 році (доповідач – голова профспілкового комітету Маргарита Парубок);
  4. Звіт уповноваженого з Антикорупційної діяльності в Уманському НУС за 2021 рік (доповідач – уповноважений з антикорупційної діяльності Людмила Машковська);
  5. Обрання до складу Вченої ради Уманського національного університету садівництва виборних представників (доповідач – голова профспілкового комітету Маргарита Парубок).

Відбулися підсумкові збори трудового колективу

Збори колективу пройшли продуктивно, участь у зібранні взяли понад дві третини делегатів. Рішення на конференції трудового колективу ухвалювалися відкритим голосуванням, переважно – одноголосно.

Ознайомлення з досягнутими результатами роботи дало можливість університетському загалу означити перспективні напрями діяльності на 2022 рік.

Пресцентр Уманського НУС