18.09.2015 4788

Відбулись збори профспілкових групових організаторів

16 вересня 2015 року відбулись збори профспілкових групових організаторів (профгрупоргів) всіх підрозділів університету, де розглядались важливі питання, що стосуються наших співробітників, аспірантів та студентів.

Особлива увага була звернена на питання проведення періодичного медичного огляду працівників, турботи до пенсіонерів, що не працюють в університеті, організації оновлення списків для отримання новорічних подарунків для дітей співробітників, аспірантів і студентів, оновлення документації профгрупоргів.

Відбулись збори профспілкових групових організаторів

Голова профкому Маргарита Парубок під час проведення зборів звернулась до профгрупоргів з проханням бути не байдужими і допомогти Видайко Олександру 2008 року народження, який потребує коштів для лікування в опіковому   центрі.  Профспілкові групові організатори підтримали пропозицію Маргарити Іванівни та одноголосно вирішили розмістити реквізити батьків дитини на сайті університету.

За інформацією голови профкому Маргарити Парубок