31.03.2015 5556

Відбулася зустріч ректора Уманського НУС зі спортсменами

Спортсмени Уманського національного університету садівництва показали відмінні результати в 2014 році, завоювавши третє загальнокомандне місце за підсумками Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Це кращий результат в історії проведення цих змагань. Чемпіонами в окремих видах стали збірні з гирьового спорту та настільного тенісу.

Успішним був виступ збірних команд в І спортивних іграх Черкаської області серед вузів ІІІ–ІV рівнів акредитації. Завоювавши 3 перших місця (настільний теніс, дзюдо, футбол), два других і одне третє місце, спортсмени університету вибороли І загальнокомандне місце і кубок.

Відзначились наші студенти на чемпіонатах і Кубках України. Чемпіонами України 2014 р. стали три студенти; призерами всеукраїнських змагань – сім студентів.

30 березня відбулася зустріч представників адміністрації з найкращими спортсменами університету, на якій було підведено підсумки  та окреслені плани на майбутнє в галузі спорту.

Відбулася зустріч ректора Уманського НУС зі спортсменами

Зі словами привітання виступила ректор університету Олена Непочатенко, яка подякувала студентам та викладачам кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін за спортивні досягнення, адже успішність будь-якого навчального закладу залежить також і від спортивних здобутків, побажала успіхів у житті та кар’єрного росту.

Прозвітував про результати спортивної роботи завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб, який відзначив високий організаційний рівень проведення змагань на базі кафедри, подякував ректору університету за збереження її як структурного підрозділу, кадрового потенціалу та підтримку спортивної роботи. Керівник кафедри поділився планами на майбутнє, зокрема про участь спортсменів в Універсіаді України, та озвучив проблеми, які потребують вирішення.

Відбулася зустріч ректора Уманського НУС зі спортсменами

Голова профспілкового комітету університету Маргарита Парубок також подякувала учасникам зустрічі за пропагування здорового способу життя, імідж навчального закладу та побажала нових здобутків на спортивній ниві.

Найкращих спортсменів та тренерів нагороджено грамотами за високі спортивні досягнення, пропаганду здорового способу життя, активну участь у громадському житті університету  та грошовими преміями.

За дорученням вихованців до представників адміністрації звернувся викладач кафедри Василь Миронюк, який подякував за сприяння розвитку спорту в навчальному закладі, та висловив пропозицію увіковічити імена заслужених спортсменів на дошці пошани й оновити стенд із здобутками у спорті.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів