19.02.2020 5299

Вибори студентів до Вченої ради університету

19 лютого студентський колектив Уманського національного університету садівництва, на чолі з радою студентського самоврядування, обирали представників-делегатів до Вченої ради університету.

Вчена рада Університету є колегіальним органом управління навчальним закладом. Вона створюється на п’ять років, а її склад затверджується наказом ректора університету.

Вибори проводилися шляхом прямого таємного голосування. Орієнтовна кількість виборців, які мали право голосу на цих виборах, склала близько тисячі осіб; студенти усіх шести факультетів продемонстрували високий рівень активності, прийшовши на виборчі дільниці до 1 та 4 корпусів, аби здійснити волевиявлення та реалізувати свої права. Також учасники процесу відзначили високий рівень роботи організаційного комітету.

Вибори студентів до Вченої ради університету

За результатами голосування, інтереси студентського загалу у Вченій раді університету представлятимуть: Оксана Беденко – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Діана Грабова – інженерно-технологічний факультет; Каріна Грицай – факультет економіки і підприємництва; Маргарита Мельник – факультет лісового і садово-паркового господарства; Леонід Рижій – факультет менеджменту; Олександр Свинарський – факультет агрономії.

Співпраця науково-педагогічного та студентського колективів університету завжди була плідною та базувалася на принципах взаєморозуміння і підтримки. Тож сподіваємося, що атмосфера співпраці на умовах демократичних підходів продовжиться і надалі.

Пресцентр Уманського НУС