12.10.2017 4510

Вибори до студрад факультетів й університету

12 жовтня відбулися загальноуніверситетські збори студентського активу Уманського національного університету садівництва.

Місію відкрити та провести збори було доручено студентці факультету економіки та підприємництва, в.о. голови ради студентського самоврядування університету Ірині Слободяник.

Вибори до студрад факультетів й університету

Відповідно до рішення ради студентського самоврядування, під час проведення прямих таємних виборів до складу студентських рад факультетів гуртожитків було обрано 151 людину. Як показали результати реєстрації, на зборах булиприсутні 112 осіб. До президії, шляхом прямих голосувань, було запропоновано Наталію Щербину, Ірину Слободяник, Владислава Макарчука та Аліну Варич. Також було затверджено секретаріат у складі трьох осіб.

На порядок денний було винесено та ухвалено наступні завдання:

1. Про дату і час проведення виборів;
  2. Про форму бюлетеня для таємного голосування;
  3. Про внесення кандидатур до бюлетеня для таємного голосування;
  4. Про виборчу комісію.

Дату таємного голосування запропоновано було призначити 18 жовтня з 800 до 1400, на двох дільницях: 1-ша – корпус № 1 – голосують студенти факультетів агрономії, інженерно-технологічного та плодоовочівництва екології та захисту рослин; 2-га дільниця – корпус № 4 – думку висловлюють студенти факультетів менеджменту, лісового та садово-паркового господарства й економіки та підприємництва.

Рішення прийнято було одноголосно, без внесення пропозицій.

Форму бюлетеня, до якого запропоновано було внести 27 осіб, також було затверджено шляхом голосування. Прізвища кандидатів будуть розміщені на сайті та дошці оголошень для ознайомлення з виборцями.

Після затвердження виборчої комісії, засідання якої відбудеться 17жовтня о 1300, збори було оголошено закритими.

Прес-центр Уманського НУС