05.02.2024 558

Вибір людей, які дбають про майбутнє — це факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва — це сучасний заклад освіти з  багаторічною історією наукової діяльності, що спрямована на дослідження, збереження, примноження природних ресурсів нашої країни та планети. Тому фрази: дбати про довкілля та майбутнє планети, вміти створювати естетичний простір навіть у середмісті, знати все про управління земельними ресурсами та турбуватись про фізичне здоров’я людей — це не просто слова для молоді, яка обрала для навчання факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС.  

На факультеті лісового і садово-паркового господарства сьогодні здобувають освіту за такими актуальними та спрямованими на турботу про майбутнє планети та людства спеціальностями:

Обираючи для навчання факультет лісового і садово-паркового господарства, здобувачі вищої освіти отримують одразу низку переваг. Зазначимо, що викладачі університету дбають про послідовність освітнього процесу, втілюючи на практиці диначічну освітню стратегію з науковими елементами, від теоретичних завдань до практичних реалізацій. А, наприклад, завдяки партнерству Уманського національного університету садівництва з Дендрологічним парком «Софіївка», практичні заняття відбуваються у реальних професійних умовах. Водночас підготовка висококваліфікованих професійних кадрів із впровадженням елементів дуальної освіти (навчаючись та працюючи одночасно) — забезпечує задоволення соціальних, економічних і культурних потреб студентів та гарантує ефективність інноваційного розвитку України;

Окрім того, студенти в Уманському національному університеті садівництва мають можливість розвиватись і поза навчальним процесом. Студентська наукова гурткова робота забезпечує позалекційне розширення граней поданого викладачем матеріалу, різноманітні майстер-класи та тренінги, конкурси, концерти, змагання, участь у студентському самоврядуванні — все це допомагає реалізувати творчі здібності та налагодити соціальні зв’язки. Ще один бонус — студентське містечко та навчальні корпуси університету садівництва повністю автономні й розташовані поряд із «Софіївкою», тож студенти мають екологічно чистий простір для навчання та дозвілля, занять спортом і прогулянок.

А відтак випускники факультету лісового і садово-паркового господарства можуть реалізувати себе на сучасному ринку праці та продовжити наукову діяльність, поглиблюючи свої знання з обраних спеціальностей для подальшого розвитку у професії. І, до речі, отримання та використання новітніх знань у природоохоронних галузях науки дозволяє майбутнім професіоналам мати стабільну роботу з високим заробітком.