14.11.2016 4931

Великі переможці з маленького містечка

Сміх продовжує життя, а для студентів сміх життєво необхідний. А хто ж допоможе від душі посміятися? як не вподобаний всіма КВН та улюблена команда університету?

«Made in UNUS» вкотре порадував своїх фанатів новим здобутком, який отримала на ХІІ фестивалі Аграрної ліги КВН. Команда вже третій рік поспіль є незмінним учасником фестивалю і кожного разу дивує суддів своїми новими та все дотепнішими жартами.

Вкотре свої обійми для талановитої молоді відкривало маленьке місто, яке дуже полюбило молодіжний гумор – Лубни. А сама гра проходила за підтримки Аграрної партії України.

Великі переможці з маленького містечка

Цього разу змагання проходило у дві гри, у кожній з яких було три конкурси: візитка, розминка та конкурс на біс. У першій грі взяли участь команди:

-         «Бюджета нет» - Лубенський фінансово-економічний коледж;

-         «Панди Нью-Йорка» - Сумський національний аграрний університет;

-         «Акули бізнесу» - Хорольський агропромисловий коледж;

-         «Агронавти» - Миколаївський національний аграрний університет;

-         «Нокдаун» - Львівський національний аграрний університет.

У результаті боротьби перемогу здобула команда «Агронавти», друге місце отримала команда «Нокдаун», з чим ми їх щиро вітаємо!

У другій грі змагались за  итул переможця:

-         «Властелины полей» - Харківський національний аграрний університет;

-         «УТ-1» - Таврійський державний агротехнологічний університет;

-         «52-й понедельник» - Одеський державний аграрний університет;

-         «СМТ» - Полтавська державна аграрна академія;

-         «Made in UNUS» - Уманський національний університет садівництва.

За підсумками справедливого та незалежного журі, у результаті запеклого змагання друге місце посіла команда, яка представляла Таврійський державний агротехнологічний університет – «УТ-1», а переможцями другої гри стала команда, яка вже другий рік поспіль тримає лідерство серед команд КВН аграрних вищих навчальних закладів України, команда з маленького містечка проте з великим потенціалом – «Made in UNUS».

Великі переможці з маленького містечка

Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм підтримувати належний рівень, нових досягнень, дотепних жартів та відданої публіки!

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування