28.03.2019 5691

Вечір талантів, ерудиції та краси

Студенти Уманського національного університету садівництва – ініціативні, ерудовані та талановиті. А доказом цього став традиційний конкурс «Студентський лідер року – 2019», який відбувся в університеті, емоційно зарядивши студентів і викладачів позитивом і гарним настроєм.

Учасниками дійства, які змагалися за володіння титулом кращого з кращих, стали представники всіх шести факультетів університету:

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин – Дарина Жилун;

Факультет агрономії – Ігор Васюта;

Факультет економіки і підприємництва – Дар’я Якубовська;

Факультет менеджменту – Катерина Куцик;

Факультет лісового і садово-паркового господарства – Марина Булат;

Інженерно-технологічний факультет – Андрій Бекало.

Вечір талантів, ерудиції та краси

Оцінювало конкурсантів журі у складі проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Мальованого, помічника ректора Алли Осіпової, завідувача Центру культури та виховання студентів Петра Паєвського, голови профкому Маргарити Парубок та очільниці ради студентського самоврядування університету Анастасії Резник.

Вечір талантів, ерудиції та краси

Конкурс проходив у три етапи: під час першого відбувалося знайомство глядачів з учасниками у рамках конкурсу «Візитівка»; другий етап розкрив таланти конкурсантів, а під час третього кожен з лідерів факультету мав змогу проявити свою ерудицію.

Змагання проходило у неймовірно позитивній атмосфері, за шаленої підтримки фан-груп учасників і з мінімальним відривом в оцінках суддійської колегії. Кожен з глядачів отримав неймовірне задоволення, а учасники – неперевершений досвід.

Вечір талантів, ерудиції та краси

Також під час заходу волонтерський загін факультету економіки і підприємництва провів збір коштів у рамках благодійної акції «Від серця до серця".

Ми вітаємо всіх учасників, а особливо переможницю – студентку факультету менеджменту Катерину Куцик!

Вечір талантів, ерудиції та краси

Бажаємо всім конкурсантам успіху та здійснення мрій!

Прес-центр Уманського НУС