05.04.2017 4765

Вечір гумору у стилі Stand Up

Квітень – місяць гумору! І звичайно ж, в Уманському національному університеті садівництва не могли проґавити таку нагоду задля того, аби зібратися на вечір гумору.

Саме тому 3 квітня актова зала університету була заповнена студентами, які прийшли відкрити для себе новий напрям в гуморі. Вечір у форматі Stand Up- шоу проводився вперше в нашому навчальному закладі, однак публіка сприйняла його з великим захопленням. Тож можна сказати, що дебют пройшов вдало.

Останнім часом Stand Up-рух набирає обертів в Україні, про що свідчить рівень і періодичність проведення подібних заходів. Stand Up-заходи – це чудова нагода для того, аби оцінити власний рівень вміння жартувати та запитати себе: « А чи не дарма я цим займаюсь?». Хоча навіть якщо і дарма – то можна хоч посміятися з тих, у кого це ледь не покликання – висміювати себе та все, що нас оточує.

Вечір гумору у стилі Stand Up

Сміливців, які ризикнули спробувати себе в цьому жанрі було не так вже й багато, але вони змогли в ході свого монологу зацікавити зал розповіддю. Серед цих відчайдухів були як представники нашого університету – Владислав Головатюк (факультет агрономії) та Володимир Березюк (факультет менеджменту) так і відомий комік міста Умань – Роман Діденко та спеціальний гість з Києва Юрій Руденко.

Вечір гумору у стилі Stand Up

Хочеться вірити, що Stand Up-рух в Уманському НУС  буде розвиватися і надалі, виявляючи молоді, нестандартні таланти серед заповзятого студентства університету.

Швець Наталія, член ради студентського самоврядування