16.06.2023 3033

Важливість вищої освіти: як навчання в Уманському НУС може змінити ваш життєвий шлях

Дорогий друже! Незабаром ти переступиш шкільний поріг і перейдеш на нову сходинку, навіть рівень, свого життя. Чи задумувався ти над здобуттям вищої освіти? Адже навчання в університеті, зокрема в Уманському національному університеті садівництва, може круто та на краще змінити твій життєвий шлях, ставши відправною точкою для втілення мрій і задумів.

З року в рік дискусії навколо доцільності здобуття вищої освіти лише посилюються. Однак ми в Уманському національному університеті садівництва переконані, що вища освіта необхідна кожному, хто прагне навчитися вчитися, аби розвиватися та вдосконалюватися надалі.

На доказ зазначеного – 3 основні акценти освітнього процесу в Уманському національному університеті садівництва:

1. Нам понад 178 років і ми маємо реальний досвід поєднання науки та практики, аби знання, що їх отримують наші здобувачі освіти, були актуальними.

2. Здобувачі освіти в Уманському НУС розпочинають свій професійний розвиток та зростання ще під час навчання: внутрішні та міжнародні програми академічної мобільності, практична підготовка на кращих вітчизняних підприємствах і в зарубіжних профільних господарствах, участь у наукових студентських програмах і грантах, конкурси наукових робіт тощо дають можливість визначитися з життєвими пріоритетами та вподобаннями, активно працюючи на втілення своїх цілей.

3. Окрім освітньої складової, в університеті функціонують потужні науковий, культурний та спортивний осередки, за допомогою яких молодь набуває нових навичок і розкриває наявні таланти та здібності.

«Це формальності», – зауважиш ти. Але ми доведемо тобі протилежне. Адже навчання в Уманському національному університеті садівництва це:

• Особлива атмосфера студмістечка паркового типу, де комфортно і навчатися, і проживати;

• Шість факультетів, кожен з яких є спільнотою натхненних однодумців;

• Цікаві аудиторні заняття, які проводять досвідчені викладачі-практики;

• Одержання першого робочого місця ще під час навчання в рамках системи дуальної освіти;

• Постійний доступ до навчальних матеріалів, зручний формат і гнучкий графік навчання завдяки дистанційній платформі Moodle.

Свідченням належної якості вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва є досягнення наших випускників, які одночасно є і нашими натхненниками, і суворими та прискіпливими критиками. Саме їхню думку ми беремо за основу, коли розробляємо або переглядаємо освітні програми спеціальностей, за якими навчається молодь. А їх в університеті досить багато:

• Агроінженерія;

• Технології захисту навколишнього середовища;

• Туризм;

• Філологія;

• Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;

• Харчові технології.

Окремо хочемо зазначити, що вища освіта в УНУС, окрім набуття актуальних фахових знань, дає поштовх до розвитку цінних soft i hard skills, адже під час навчання студенти розширюють кругозір та покращують здібності до критичного мислення.

«Вища освіта не виправдовує тих зусиль, які на неї витрачаються», – зауважують іноді прихильники самонавчання. Ми категорично не погоджуємося з цим судженням, адже, як запевняють наші випускники, дипломовані фахівці мають більші можливості працевлаштуватися на керівні посади, вищий рівень оплати праці та ширші перспективи кар’єрного зростання. Адже ринок праці динамічний і потребує конкурентоспроможних професіоналів!

Тож досліджуйте свої захоплення, вивчайте інтереси та зважуйте, чим би ви хотіли займатися у своєму житті. А ми в Уманському національному університеті садівництва допоможемо вам розвинути нові погляди, навчитися критично мислити та розширити свій кругозір і, як наслідок, – досягти своїх цілей!

Рубрика: Вступнику