31.08.2020 6052

Вагоме поповнення матеріально-технічної бази Уманського НУС

Однією з основних ознак успішного функціонування сучасного закладу вищої освіти є його тісна співпраця з випускниками. І саме такий зв'язок є невід’ємною частиною життя Уманського національного університету садівництва.

У відомих закордонних освітніх центрах широко розповсюджена та всіляко підтримується практика спонсорської підтримки Alma mater: допомагати рідному закладу вищої освіти, де пройшли кращі студентські роки, вважається престижною та почесною справою. А тому й випускники Уманського НУС завжди прагнули допомогти рідному навчальному закладу, підтримуючи тим самим молоде покоління у прагненні здобувати освіту сучасного рівня.

Вагоме поповнення матеріально-технічної бази Уманського НУС

Цього разу матеріально-технічна база університету поповнилася двома потужними та надзвичайно необхідними транспортними засобами: трактор John Deere та автомобіль Volkswagen Caravelle презентував Уманському НУС випускник факультету агрономії 1961 року, український аграрій, політик і публіцист, генеральний директор ТОВ «Земля і воля», народний депутат України 12(1) скликання Леонід Яковишин.

Вагоме поповнення матеріально-технічної бази Уманського НУС

Завітавши на гостину до нашого закладу вищої освіти минулого року, коли Уманський НУС святкував своє 175-річчя, Леонід Григорович перейнявся сучасними проблемами освітнього процесу. Тож, аби студенти мали можливість сповна осягнути всі премудрощі практичної діяльності, вирішив презентувати університету технічні подарунки, такі необхідні майбутнім молодим аграріям.

Колектив Уманського НУС висловлює щиру вдячність Леоніду Григоровичу Яковишину за його внесок у розвиток сучасної аграрної освіти та підтримку молодіжних ініціатив. Сподіваємося, що приклад відомого випускника стане поштовхом для початку нового етапу взаємин між навчальним закладом і досвідченими практиками, які починали свій життєвий шлях у стінах Уманського національного університету садівництва.

Пресцентр Уманського НУС