16.07.2020 5634

В Уманському НУС жнива на підході

Літо – пора спекотна не тільки кліматично, а й працею для сільськогосподарських трударів. Особливо це можна сказати щодо науково-педагогічних працівників і співробітників Уманського національного університету садівництва. Адже саме в ці, сповнені сонцем, напоєні літніми пахощами трав липневі дні вони готуються підвести підсумки своєї кропіткої праці – зібрати врожай з дослідних ділянок, на яких проводилися наукові експерименти.

Тож напередодні початку відповідального етапу дослідницьких сільськогосподарських робіт ректор університету Олена Непочатенко, перший проректор Іван Мостов’як і завідувач навчально-виробничого відділу Роман Длугоборський здійснили огляд дослідних ділянок навчального закладу.

В Уманському НУС жнива на підході

Проведений огляд засвідчив високі результати проваджуваних науковцями дослідів і готовність університету до початку жнив. Сподіваємося, що погода сприятиме збору урожаю, який, у свою чергу, порадує всіх високими результативними показниками, адже кожна зернина, що нині дозріває і наливається, виплекана дбайливими руками наших фахівців.

Пресцентр Уманського НУС