02.10.2019 5269

В Уманському НУС вітали освітян району

День працівників освіти нині святкували вчителі Уманського району в актовій залі Уманського національного університету садівництва. Чимало керманичів завітали привітати людей, які віддано навчають своїх учнів, передаючи їм мудрість, знання про життя.

Борис Бондар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації, з притаманним для керівника красномовством, з нагоди Дня працівників освіти нагородив кращих з-поміж присутніх грамотами за сумлінну працю та вагомі внески у навчання та виховання учнівської молоді.

З нагоди професійного свята щирі слова вдячності та побажань висловили освітянам очільниця Уманської районної ради Оксана Супрунець і голова Уманської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Анатолій Петриченко.

Сповнені тепла та вдячності слова вчителям за їх вихованців висловила ректор університету Олена Непочатенко: «Ваша праця – не має вартості, адже душу та теплоту серця не оцінити ніяк. … Наснаги вам, творчих злетів, невичерпної енергії та Божого благословення у всіх справах і починаннях!».

В Уманському НУС вітали освітян району

Особливим подарунком для освітян району від колективу Уманського НУС стали виступи студентів – вихованців Центру культури і виховання. Зворушені та вражені талантами студентів, глядачі вдячно аплодували молодим артистам, визнаючи, що вчительська праця не марна, якщо ми маємо нагоду споглядати такі чудові творчі виступи. І хоч навчальному закладу і виповнилася у вересні 175 річниця, та хореографічні композиції «Полька «Українка», «Струни кохання», «Буденні клопоти», «Дощик», «Плескач» у виконанні ансамблю танцю профспілок України «Нивка» показав молоду, веселу та безмежно талановиту душу поважного університету. Вокальні колективи «Криниченька» та «Краяни» замилували гостей мелодійністю та вокалом. А учасники народного театру «Добродії» від душі, виразно, дарували вчителям гуморески та мелодекламації.

Неймовірні враження від виступів глядачі переливали в оплески, які не вщухаючи лунали протягом всієї концертної програми. Народний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» з блискавичною вокально-хореографічною композицією «Цвіте земля» неперевершеним акордом завершив урочисте святкування.

В Уманському НУС вітали освітян району

Звісно, попереду на освітян очікує ще безліч вітань і приємних сюрпризів, та найкращі з них, безсумнівно, досягнення талановитих учнів! Адже в кожному нашому натхненні, вмінні є часточка вашої скромної, невтомної праці, шановні вчителі. Тож хай щасливими будуть усі ваші дні!

Прес-центр Уманського НУС