07.11.2014 6154

В Уманському НУС відбулася звітно-виборча профспілкова конференція

В актовій залі Уманського НУС 6 листопада відбулася звітно-виборча профспілкова конференція за участі голови Уманської районної профспілкової організації працівників агропромислового розвитку Варвари Гаркавої та 229-ти делегатів від членів профспілки структурних підрозділів університету.

В Уманському НУС відбулася звітно-виборча профспілкова конференція

На порядку денному розглядалися питання:

1. Звіт профспілкового комітету за період з грудня 2009 року по листопад 2014 року.

2. Звіт ревізійної комісії за період з грудня 2009 року по листопад 2014 року.

3. Вибори складу профспілкового комітету.

4. Вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації.

5. Вибори голови первинної профспілкової організації.

6. Вибори делегатів на V конференцію Уманської районної профспілкової організації та до складу районної ради профспілкових працівників АПК.

Із доповіддю «Звіт профспілкового комітету за період з грудня 2009 року по листопад 2014 року» виступила голова профкому університету Маргарита Парубок, яка повідомила учасникам конференції про перезатвердження та за реєстрування Колективного договору та внесення змін і доповнень, прийнятих на Конференції трудового колективу 28 січня 2010 року стосовно основних заходів з організації соціального захисту, забезпечення безпечних умов та охорони праці, оплати праці і заохочення. Маргарита Іванівна розповіла про тісну співпрацю профспілкового комітету університету з усіма його структурними підрозділами, охарактеризувала роботу всіх комісій, відзначила позитивною оцінкою роботу директора студентського містечка, керівника та працівників санітарно-екологічної служби, співробітників оранжерейного комплексу та кафедри садово-паркового господарства, завідувачів кафедр і керівників структурних підрозділів.  Профком університету також брав активну участь у благодійних акціях по збору коштів для підтримки Збройних сил України, які направлені на матеріально-технічне та медичне забезпечення військовослужбовців.

В Уманському НУС відбулася звітно-виборча профспілкова конференція

На конференції виступили ректор університету, професор Олена Непочатенко, художній керівник народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка» Наталія Шаповаленко, профгрупорг кафедри захисту і карантину рослин Анна Слонь, головний лікар санаторію-профілакторію «Юність» Оксана Крива, член Молодіжної ради профспілки працівників АПК Олена Фоменко та  голова Уманської районної профспілкової організації працівників агропромислового розвитку Варвара Гаркава. На конференції був обраний профспілковий комітет у складі 19 осіб: 12 осіб із числа співробітників університету, та 7 – із числа студентів; ревізійна комісія у складі 3-х осіб; голова профспілкової організації та делегати  на V конференцію Уманської районної профспілкової організації та до складу районної ради профспілкових працівників АПК.

Новообрана голова профкому Маргарита Парубок подякувала всім доповідачам за критичні зауваження та пропозиції, учасникам конференції – за плідну роботу.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів