16.12.2021 12683

В Уманському НУС працювала «Резиденція Святого Миколая»

Новорічні свята – час доброї, чарівної казки, пора привітань, щирих побажань, гарного настрою та здійснення заповітних мрій. А дітки великого трудового колективу Уманського національного університету садівництва не лише самі вірять у диво, а й самі вчаться створювати чарівні, добрі справи.

Кожен з нас родом з дитинства, тому святкові очікування Нового року з усіма атрибутами – подарунками, новорічною ялинкою, сюрпризами, казковими легендами, фільмами й історіями – є знайомими всім, а нині вже діти, наші наступники, мають змогу стати щасливими та побачити диво на власні очі. І напередодні довгоочікуваного дня Святого Миколая фахівці Центу культури та виховання студентів разом зі своїми вихованцями підготували для молодшого університетського загалу феєричне свято краси, добра, радості та чарівної подорожі у «Резиденції Миколая».

Казка розпочалася ще з вулиці. Святкова музика і безліч яскравих фотозон сяяли в очікуванні дітлахів, вказуючи всім шлях до оселі Святого Миколая. Милі казкові персонажі допомагали поринути у безтурботність найменш сміливим доброзичливими танцями та щирими посмішками. Та на подальшому шляху малечу очікувало ще безліч приємних сюрпризів…

Відчинивши перші двері, діти мали змогу обрати майстер-клас до душі: виготовлення новорічних листівок, прикрас, зірочок, малюночків на дерев’яних брусочках, виробів з текстилю, ниткових ялинок тощо. Вікова категорія гостей була різноманітною, але чарівні феї так захоплювали діяльністю та полегшували роботу малим працівникам, що вироби виходили гарними і якісними, праця ставала приємною, а очі дітлахів сяяли щастям і радістю.

В Уманському НУС працювала «Резиденція Святого Миколая»

Наступною зупинкою свята була кімната оселі Святого Миколая, в якій можна було поринути у казкову атмосферу гри та здійснення мрій. Розваги, танці, гучна музика та навіть діапроектор з відеопроєкціями історій про Миколая – все це стало приводом для сплеску позитиву у малих: вони танцювали, розповідали вірші та гралися. І за це їх очікувало дарування солодощів від Святого Миколая та Зіроньки, онучки-помічниці.

В Уманському НУС працювала «Резиденція Святого Миколая»

Як виявилося, наші діти не лише вірять у диво, та й самі готові творити його для оточуючих. Тож, аби всі мали нагоду отримати радість до новорічних свят, родини учасників свята, принесли іграшки для тих, хто потребує їх нині. Всі вчаться у святого бути милосердними, адже Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей, студентів, моряків, торговців і лучників. А тому, на спогад про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

Ректорат і профком, наставники та вихованці Центру культури та виховання студентів Уманського НУС нині стали творцями дива для малюків, яке захопило їх, наповнило душі теплом, а обличчя зігріло радісним сміхом. Від усього дружнього колективу університету висловлюємо подяку всім, хто став причетним до організації святкового дійства на території студентського містечка.

Шановні благодійники, артисти й аніматори, костюмери та сценаристи, організатори та чудотворці! Дякуємо за сьогоднішнє диво для дітей! Зичимо всім міцного здоров’я та щастя в кожному дні!

Чудове передноворічне дійство подарувало всім присутнім чарівне святкове передчуття, очікування дива та віру в казку. Хай прийдешній Новий рік принесе мир у країну, а в усі будинки і сім'ї радість, надію, здійснення мрій і щастя!

Пресцентр Уманського НУС